Ağaoğlu, İstanbul’a çağırıyor

Türkiye inşaat sektörünün öncü şirketi Ağaoğlu İnşaat ilk yurd dışı temsilciliğini açtığı Dubai'de körfez sermayederlerini İstanbula yatırıma çağırdı

5 Mart 2013 / emlakwebtv

Ağaoğlu Şirketler Grubu, uluslararası yatırımcılara ulaşabilmek amacıyla Dubai ofisini açtı. İş mekezlerinin ağırlıkta olduğu Dubai’deki Sheikh Zayed Caddesi üzerinde açılan temsilcilik ile Ağaoğlu ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ diyerek Körfez’deki yatırımcıları İstanbul’a davet etti.
Açılış törenine Birleşik Arap Emirlikleri Parlamentosu Başkanı ,Türkiye’nin Dubai Başkonsolosu Elif C. Ülgen’in yanı sıra Ali Ağaoğlu da katıldı. Açılış töreninde konuşan Ali Ağaoğlu “Burası sadece Ağaoğlu projelerinin tanıtıldığı bir ofis değil Türkiye ile Dubai ve tüm Körfez ülkeleri arasında köprü görevi gören bir temsilcilik olacaktır. İstanbul kısa vadede bölgesel, orta vadede uluslararası finans merkezi olma yönünde hızla ilerliyor. Biz de Ağaoğlu olarak bu projeyi, İstanbul’u ve Türkiye’yi dünyaya daha iyi tanıtmak için ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ sloganıyla Dubai temsilciliğimizi açıyoruz” dedi.

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.agaoglu.com.tr/

AĞAOĞLU MASLAK1453 HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.maslak1453.com/