Ağaoğlu, “İstanbul’dan daire aldım” dedirtecek

Ağaoğlu, “İstanbul’a Yatırım Yapın” sloganıyla Dubai temsilciliğini açtı. Ağaoğlu, Körfezle Türkiye arasında köprü olacak

6 Mart 2013 / emlakwebtv

Ağaoğlu, Dubai’de ilk uluslararası satış ofisini açarak bir ilke imza attı. ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ diyerek Körfez’deki yatırımcıları da İstanbul’a davet etti.
Ağaoğlu Dubai’ye sadece konut satmak için gelmediklerini burada kalıcı olduklarının altını çizerek, “Ekim 2012’de Maslak 1453 projemizin lansmanını Dubai’de yapmıştık. Şimdi de uluslararası satış ofisimizi açtık. Dubai’ye sadece proje tanıtımı ve satışı için gelmedik. Biz burada kalıcı olmaya geldik. Buradaki tek amacımız, 300, 500, 1000 tane daire satmak değil, bu bölgede kalıcı olarak hem Körfezle Türkiye arasında köprü oluşturmak, gerekirse burada yatırım yapmak, gerekirse de Körfez’deki yatırımcılara Türkiye’de güvenli yatırım fırsatları sunmayı amaçlıyoruz. Burada fahri büyükelçilik yapacağız” diye konuştu.
Türkiye’nin tanıtımı için böyle bir misyon yüklendiklerini vurgulayan Ağaoğlu, “Türkiye ne kadar fazla ön plana çıkarsa bu benim satışlarıma da yansır. Önemli olan sektörü büyütmek. Yabancılar Londra’dan daire aldım diyor, şu firmadan aldım demiyor. Biz İstanbul’dan daire aldım dedirteceğiz” dedi.

AĞAOĞLU ŞİRKETLER GRUBU HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.agaoglu.com.tr/

AĞAOĞLU MASLAK1453 HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN http://www.maslak1453.com/