Ağaoğlu Maslak 1453 Teras ofis fiyatları 10 Nisan’da zamlanacak!

Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin Teras bölümündeki ofislerin fiyatı 10 Nisan’da yüzde 5 oranında zamlanacak. Fiyat artışından etkilenmemek için son 2 gün!

Ağaoğlu Maslak 1453 Teras ofis fiyatları 10 Nisan’da zamlanacak!

Ağaoğlu İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın en işlek bölgesinde hayata geçirilen Ağaoğlu Maslak 1453; Kuleler ve Teras Evler olmak üzere iki ayrı bölüme ayrılıyor. Proje içerisinde yer verilen moda merkezi, geniş meydanlar ve sanat merkezi oldukça dikkat çekiyor.

Ağaoğlu Maslak 1453 projesinin Teras Evler bölümünde yer verilen ofislerin satışları tüm hızıyla devam ediyor. Bu bölümdeki ofis fiyatlarının 10 Nisan 2016 tarihinde yüzde 5 oranında zamlanması bekleniyor. Ofis almayı düşünen ve fiyat artışından etkilenmemek isteyen alıcılar için son 2 gün.

Tamamen yeşil bir alan ve doğa manzaralı cepheye bakacak şekilde konumlanan Ağaoğlu Maslak 1453 Teras Evler; 642 adet daire ve ofisten meydana geliyor. Bu bölümden Cadde 1453’e direk bağlantı noktası bulunuyor. Ayrıca Teras Evler, asansörler ile otoparklara direkt bağlantılı olacak şekilde tasarlanıyor. Her bir teras evin kendine ait resepsiyon bölümü bulunuyor.

Geniş ve ferah daire planları ile optimum metrekare kullanım alanlarına sahip olan Ağaoğlu Maslak 1453 Kuleler; A, B ve C bloklar olmak üzere 3 farklı tipte 24 adet kuleden oluşuyor. Kulelerde kat yükseklikleri 3,25 metre ila 3,5 metre arasında değişen 4 bin 39 adet konut yer alıyor. Her kulenin kendisine ait resepsiyon bölümü ile güvenlik hizmeti bulunuyor. Aynı zamanda Cadde 1453’ten kulelere direk bağlantı imkanı ve otoparklara doğrudan asansörler aracılığı ile bağlanma imkanı ile kolaylık sağlanıyor. 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ağaoğlu Maslak 1453