Ağaoğlu My Home Maslak adres bilgileri

Ağaoğlu My Home Maslak adres bilgileri ve yol tarifi oldukça kolay olup, proje Akasya Sokak'ta yer alıyor

Ağaoğlu My Home Maslak adres bilgileri

My Home Maslak Ağaoğlu tarafından inşa ediliyor. 27 dönüm arazi üzerindeki My Home Maslak stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1 ve 4,5+1 dubleks daire tiplerinden meydana geliyor.

27 dönüm arazi üzerinde konumlandırılan My Home Maslak satılık daire sahiplerine spor alanları, fitness merkezi, yüzme havuzu, sauna ve oyun alanlarına kadar daha birçok sosyal imkanları sunuyor.

 

My Home Maslak adres bilgileri

 

Ağaoğlu Mimarlık Grubu tarafından tasarlanan My Home Maslak satılık daire büyüklükleri 96 metrekare ile 351 metrekare arasında tasarlanıyor. 3 bloktan meydana gelen My Home Maslak ödeme planı ve fiyatları dikkat çekiyor. My Home Maslak hemen teslim ediliyor. My Home Maslak Evleri normal, bahçe katı ve teras şeklinde inşa ediliyor.

 

My Home Maslak adres bilgileri

 

My Home Maslak özellikleri
Güvenlik: 24 saat güvenlik, görüntülü interkom sistemi, resepsiyon, güvenlikli giriş, konut güvenliği, otomatik yangın söndürme sistemi, yangın ve duman dedektörü, çelik kapı, güvenlik kameraları, kapalı devre video sistemi.

Teknik Özellikler: Merkezi kablolu televizyon, doğalgaz, klima, jeneratör, su deposu, 24 saat teknik servis, fiber optik internet altyapısı, teknik servis, merkezi sıcak su, uydu TV altyapısı.

Diğer özellikler: Açık yüzme havuzu, sosyal tesisler, sauna, oyun parkı, bahçe ve park, kuaför, depo alanı, bakkal / market, asansör, açık otopark, kuru temizleme, kapalı otopark.

My Home Maslak adres bilgileri: Maslak Mahallesi Akasya Sokak No:1 (TEİAŞ yanı) Şişli / İSTANBUL

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ağaoğlu My Home Maslak