Ağaoğlu My Towerland Nerede?

Ağaoğlu'nun My Towerland Projesi çok uygun koşullarla sahiplerini buldu. Ağaoğlu My Towerland Nerede sorunun yanıtı haberimizde

Ağaoğlu My Towerland Nerede?

Ağaoğlu My Towerland Ataşehir'de yer alıyor. Çok kısa bir sürede büyük bir hızla gelişen bölge Ataşehir, İstanbul'un finans merkezi ve çağdaş kentleşmenin simgesi oldu. Son yıllarda gayrimenkul sektörüyle birlikte yükselişe geçen Ataşehir, çevresinde gelişen yapılaşmalara da örnek oldu. "Yaşanacak Şehir" sloganıyla birlikte anılan Ataşehir, Marmara depreminden sonra talep patlaması yaşadı. Bu durum çevresinde gelişen yeni yerleşimleri de etkiledi. Komşu semtlerin ulaşım hatlarının Ataşehir Meydanı'na bağlanmasıyla, bir anda on binlerce konutun inşa edilmekte olduğu kocaman bir bölgenin atardamarı haline geldi.

Bugün Ataşehir, İstanbul'un önemli marka değerlerinden alışveriş merkezleri, hastaneleri, okulları, sosyal faaliyet alanları, kültür ve spor merkezleriyle gelişen seçkin bir merkez. Yakın zamanda T.C. Merkez Bankası'nın sınırlarına katılmasıyla geleceğin de finans merkezi konumunda. Şehrin stresinden uzak huzurlu yapısı, depreme dayanıklı coğrafyası, ulaşım kolaylıklarıyla Ataşehir, bugünün ve yarının gözdesi.

'ağaoğlu' konulu haberlerAğaoğlu Proje Fırsatları için tıklayın

 


Ataşehir, Asya ve Avrupa yakalarındaki iş merkezlerine ulaşım kolaylığı sağlayan ideal konumda bulunuyor. Bir dizi ticari ve gündelik etkinlik alternatifi sunuyor. İstanbul'un önemli otoban, çevre yolu TEM, E-5 karayoluna hızlı ve direkt ulaşım imkânı sağlıyor. Boğaziçi Köprüsü'ne Ataşehir otobanı üzerinden kolay bağlanılıyor. İş merkezi bölgesine (CBD) kısa sürüş ve birden fazla toplu taşıma durağına yakın konumda bulunuyor.

Ağaoğlu'nun İstanbul'un en önemli yerleşim merkezlerinden Ataşehir'de imza attığı proje My Towerland. Ağaoğlu'nun My World'ten sonra Ataşehir'de gerçekleştirdiği ikinci büyük projesi My Towerland. My Towerland kiralık ve My Towerland satılık  seçenekleri ile bu imkanlardan faydalanılabiliniyor.

Ağaoğlu My Towerland Nerede?

Daha Büyük Görüntüle

 

My Towerland İletişim

Atatürk Mah. Gülnihal Sok. No:7 
34758 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0 (216) 290 33 33 - 34
E-Posta: mytowerland@agaoglu.com.tr

Proje Bilgisi: My Towerland