Ağaoğlu My World Europe’ta inşaat tamamlandı

Daireleri sahiplerine teslim edilen Ağaoğlu My World Europe’un finali 21 Nisan Pazar günü 5 bin kişinin katılacağı bir etkinlik ile kutlanacak

Ağaoğlu My World Europe’ta inşaat tamamlandı

13 Nisan 2013 / emlakwebtv
Ağaoğlu’nun Başakşehir Ayazma bölgesinde Atatürk Olimpiyat Stadı’na komşu olarak inşa ettiği My World Europe’un teslimine sayılı günler kala projede %1 KDV’li son 300 dairenin satışına başlandı. Kampanya süresince %10 peşinat ile bitmiş daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kojenerasyon  sistemiyle projenin elektrik enerjisi ihtiyacının tamamını kendi içinde ürettiği elektrikle karşılayabilen ve çevreci bir anlayışla geliştirilen My World Europe toplamda 3 bin 100 konuttan oluşuyor. Projede; Pool Residence, Arena Residence ve Golf Residence olarak adlandırılan üç ayrı tipte 1+1’den 4+1’e farklı daire seçenekleri bulunuyor. Yüzde 10 peşinat ile bitmiş daire sahibi olma fırsatı sunan kampanya kapsamında daire fiyatları 239 bin 850 TL ile 1 milyon 32 bin 850 TL arasında değişiyor.

My World Europe Satış Rekoru Kırmıştı
My World Europe projesinin teslimi ve satışa çıkan son konutlarla ilgili bilgi veren Ali Ağaoğlu, “Bir projemizin daha inşaatını tamamlayarak vaat ettiğimiz yaşam alanlarını zamanında eksiksiz olarak müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şu an inşaatına devam ettiğimiz diğer projeleri de tıpkı My World Europe’da olduğu gibi zamanında ve eksiksiz sahipleriyle buluşturmak için yoğun mesai harcıyoruz. My World Europe projesinin  arkasında çok ciddi bir ekip çalışması yatıyor. 2 sene önce My World Europe projesine başladığımızda 2 hafta gibi kısa bir sürede bin 200 daire satarak bir rekor kırmıştık. Bugün ise projenin tamamlanmasıyla birlikte satışını teslim dönemine bıraktığımız son 300 dairenin de satışlarına başlıyoruz. Kısa sürede bu konutların da satışının tamamlanacağını bekliyoruz. ” dedi.

Reklam kampanyası için Ali Ağaoğlu kamera karşısında
My World Europe projesinin başlangıcından itibaren projenin reklam filmleri için kamera karşısına geçen Ali Ağaoğlu yönetmen Sinan Çetin ile birlikte projenin son filminde de oynadı.

My World Europe’da; MyClub spor klübü, SPA, Golf Klübü, Kreş, açık spor sahaları, 3 adet açık yüzme havuzu, MyClub dahilinde kapalı yüzme havuzu, kay kay parkuru, su kaydırakları gibi birçok özellik bulunuyor. Projede ayrıca her daire için kapalı otopark, IPTV ve internet altyapısı sunuluyor. Proje sakinleri MyCard hizmet merkezi aracılığı ile tüm residence hizmetlerine tek tuşla ulaşabilecekler ve Ağaoğlu’nun sınırsız satış sonrası teknik desteğinden yararlanabilecekler.

Birçok eğitim kurumuna da yakın olan My World Europe projesinin hemen yanında Ağaoğlu tarafından inşa edilen Miktat Ağaoğlu Çok Amaçlı Anadolu Lisesi  yer alıyor. Ayrıca yine projenin hemen yanında Doğa Koleji’nin 2014 yılında eğitime başlayacağı özel proje alanı da bulunuyor.


My World Europe hakkında detaylı bilgi için http://www.myworld-europe.com/

 
Proje Bilgisi: Ağaoğlu My World Europe