Ağaoğlu’ndan 40 yıl hatırlanacak kampanya

Ağaoğlu’nun müşteri taleplerini göz önüne alarak hayata geçirdiği kampanya ilk haftasında yoğun ilgi gördü.

Ağaoğlu’ndan 40 yıl hatırlanacak kampanya

13.11.2013 / Posta Gazetesi

Ağaoğlu sadece 15 gün boyunca geçerli olacak yeni bir kampanya başlattı. Kampanya için hafta sonu satış ofislerinin ziyaretçi trafiği sabahın erken saatlerinde yoğunlaşmaya başladı. Satış ofislerine gelen ziyaretçiler bir de sürprizle karşılaştılar. Bir müşterinin talebi üzerine hazırlatılan bin adet kahve takımı projelerin satış ofislerini ziyaret edenlere hediye edildi. Talebin yüksek olması sebebiyle kısa sürede tükenen kahve takımlarından 3 bin adet daha sipariş edildi.

“Talep beklenenin üstünde”

Ağaoğlu olarak müşterilerinin sesine sürekli olarak kulak verdiklerinin, onların yaşamlarında uzun yıllar daha mutlu olabilmeleri için projelerini geliştirdiklerini söyleyen Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, “Düzenlediğimiz kampanya ile uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine imkân tanımanın yanı sıra onlara dokunan, yaşamlarına hoşluk katan uygulamaları da hayata geçirmek istedik. Satış ofislerimizde ağırladığımız misafirlerimize özel olarak kahve takımları hazırladık. Aslına bakılırsa bu fikri bize son reklam kampanyamızdaki kahve fincanlarından talep eden bir müşterimiz verdi. Biz de bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır sözünden hareketle satış ofisimizde ağırladığımız misafirlerimize özel bir kahve takımı hediye etmek istedik, talep beklediğimizin çok üstünde gerçekleşti. 22 bin kişi üzerinde yaptığımız araştırma sonucu oluşturduğumuz, 15 gün sürecek bu özel kampanya ile müşterilerimizden çok olumlu geri dönüşler alıyoruz.” dedi.

Yüzde 2 peşinat imkanı

Ağaoğlu’nun sunduğu kampanyaya göre, Ağaoğlu projelerinde yüzde 2 peşinat ve faizsiz ödeme seçenekleriyle ve  yüzde 1 KDV avantajıyla konut sahibi olunuyor.  sunuyor. Kampanya, inşaat süreçleri tamamlanmış anahtar teslim My Towerland Ataşehir, Andromeda Gold Ataşehir, Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan My Office 212 projelerinin yanı sıra devam eden My Home Küçük Maslak ve Bakırköy 46 projelerini kapsıyor.