Ağaoğlu’ndan ev sahiplerine altın anahtar

Projenin tamamlanmasıyla birlikte My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 konut altın anahtarlarıyla sahiplerini bekliyor

Ağaoğlu’ndan ev sahiplerine altın anahtar

10 Aralık 2012 / emlakwebtv
Anadolu yakasının en değerli ve merkezi yerinde yer alan My Towerland Ataşehir projesindeki son etap 150 ev için düzenlenen kampanya kapsamında daire sahipleri yeni evlerinin kapısını saf altından yapılmış anahtarlarıyla açacaklar.

Yapımına 2009 Aralık’ında başlanan ve inşası tamamlanan projede, 80 metrekare ile 322 metrekare arasında değişen toplam 2 bin 535 konut yer alıyor. İstanbul’un uluslararası finans merkezi olmaya hazırlanan Ataşehir’de yer alan My Towerland Ataşehir’deki son 150 konut için fiyatlar 586 bin TL ile 1 milyon 938 bin TL arasında değişiyor. Cazip ödeme koşullarının sunulduğu My Towerland Ataşehir’de daire sahipleri evlerinin kapılarını Ağaoğlu tarafından özel olarak yaptırılan altın anahtarları ile açacaklar. My Towerland projesinden  yüzde 5 peşinat ile, Mart 2014’te  yüzde 30’luk ara ödeme ve kalan tutar banka kredisi kullanılarak ev sahibi olunabiliyor. Ayrıca Ağaoğlu kredisi ile yüzde 50 peşin geri kalan tutar 18 aya kadar faizsiz taksit imkanı da diğer seçenek olarak sunuluyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.mytowerland.com adresine tıklayabilirsiniz.