Ağaoğlu projelerinin yurt dışı satışını ERA Türkiye yapacak

Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından hayata geçirilen konut projelerinin Avrupa, Asya/Pasifik satışları ERA Türkiye tarafından yapılacak

Ağaoğlu projelerinin yurt dışı satışını ERA Türkiye yapacak

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Türkiye gayrimenkul danışmanlığı sektörünün en önemli markalarından biri olan ERA Türkiye arasında, Ağaoğlu projelerinin yurt dışı satışı konusunda önemli bir anlaşmaya imza atıldı. Anlaşma ile birlikte ERA Türkiye, Ağaoğlu projelerinin Avrupa ve Asya/Pasifik bölgelerindeki satışlarını üstlendi.

Ağaoğlu-ERA Türkiye işbirliği
Ortadoğu ve Avrupa'daki ağı ile kıtanın en önemli gayrimenkul danışmanlık firmalarından biri haline gelen ABD Merkezli ERA'nın Türkiye ayağı ile Ağaoğlu Şirketler Grubu arasında önemli bir anlaşmaya imza atıldı. Yapılan anlaşma kapsamında Ağaoğlu'nun projelerinin Avrupa ile Asya/Pasifik bölgelerindeki satışlarında ERA Türkiye yetkili oldu. 

Nisan 2016'da başladı
Anlaşma kapsamında ERA Türkiye, Ağaoğlu projelerinin satışına Nisan 2016 itibarıyle başladığını duyurdu. 

ERA TÜrkiye ERA Kongresi'nde
Diğer taraftan ERA Türkiye, Orlando/Florida'da gerçekleştirilen ERA Kongresine katıldı. ERA Türkiye temsilcileri kongrede Ağaoğlu/ERA Türkiye işbirliği hakkında da ayrıntılı bilgiler paylaşma fırsatı buldu. 

ERA Türkiye hakkında
Merkezi ABD New Jersey'de bulunan ERA, yüzde 100'ü halka açık Realogy Group bünyesinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Çok sayıda gayrimenkul firmasını bünyesinde barındıran ve  Realogy Group; ‘Zıp Realty’yi de satın alarak internet dünyasında da yerini aldı. Firmanın Türkiye’deki faaliyetleri ise Can Ekşioğlu’nun yatırımcısı olduğu ‘ERA Türkiye’ aracılığıyla 2012 yılından beri devam ettiriliyor. ERA Türkiye 33 şubesi ile faaliyet gösteriyor