Ağaoğlu Şirketler Grubu'na atama

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni Bilgi Sistemleri&Teknolojileri Direktörlüğü'ne Aleksi Komorosano getirildi

Ağaoğlu Şirketler Grubu'na atama

Aleksi Komorosano, Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun yeni Bilgi Sistemleri&Teknoloji direktörlüğü görevine atandı. Komorosano, 2015 yılında yılın CIO'su seçilmişti.

Ağaoğlu Bilgi Sistemleri departmanına yeni direktör
Ağaoğlu Şirketle Grubu'nun yeni Bilgi Sistemleri &Teknolojileri Direktörlüğğü görevine, 2015 yılında yılın Chief Information Officer'i seçilen Aleksi Komorosano atandı. Komorosano daha önce Nef Gayrimenkul'de görev yapıyordu.

Aleksi Komorosano kimdir?
2003 yılında İnteltek A.Ş.'de Kurumsal BT Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Komorosano, 2004 yılında da aynı şirkette Bilişim sistemleri ve Proje Yöneticisi olarak kariyerine devam etti. Sirasıyla Mapplook A.Ş. ve Etiqadd'da Teknoloji Direktörlüğü görevini yürüten Komorosano,  bunun ardından NEF Gayrimenkul'de IT Müdürlüğü görevine getirildi. 2015 yılı içerisinde yılın CIO'su seçilen Komorosano, intranet ve CRM projeleri ile Microsoft'un da dikkatini çekti.

2003 yılında Işık Üniversitesi'nden mezun olan Aleksi Komorosano, Yüksek Lisans Eğitimini de yine Işık Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri alanında tamamlandı.

Ocak ayı itibarıyla Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda görevine başlayan Komorosano, firmada Dijital Dönüşüm yolculuğunu hızlandırmak ve loT, Akıllı Ev projeleri ile yeni fikirler geliştirme görevini yürütecek...