Ağaoğlu'ndan Central Park'ta rekor satış hedefi

Ağaoğlu Şirketler Grubu Central Park Projesi'nin satışına başladı. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu: "Bu proje ile satış rekorları kıracağız..." dedi.

Ağaoğlu'ndan Central Park'ta rekor satış hedefi

Ağaoğlu Şirketler Grubu, Central Park Projesi'ni bugün satışa sundu. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağoğlu, lansman öncesinde 34 milyon dolarlık satışın gerçekleştiği Central Park Projesi'nden rekor satış hedeflediklerini açıkladı.

Ağaoğlu Central Park projesi ve rekor satış
Bugün gerçekleştirilen basın toplantısında bugüne dek 35 binin üzerinde konut inşa ettiklerini ve herkese kazandırdıklarını söyleyen Ağaoğlu Central Park projesi ile rekor satış hedeflediklerini söyledi. Ağaoğlu: "Bu proje ile satış rekorları kıracağız. Daha lansman öncesinden yaklaşık 34 milyon dolarlık satış gerçekleştirdik. Bu proje ile içerisinde geçtiğimiz zor dönemde sektöre bir hareketlilik getireceğimize inanıyorum.” dedi.

 

Ağaoğlu'ndan Central Park'ta rekor satış hedefi

 

Asgari satış hedefi: 1 milyar 200 milyon dolar
Projedeki fiyatlar hakkında bilgi veren Murahhas Aza Hasan Rahvalı da Ağaoğlu Central Park'ta asgari satış hedeflerinin 1 milyar 200 milyon dolar olduğunu açıkladı. Rahvalı, metrekare fiyatlarının da 6 bin 800 dolar olduğunu ve dolar kurunun da 2.80'e sabitlendiğini belirterek ödeme koşulları hakkında da şu bilgileri verdi:

"Yüzde 10 peşin ve yüzde 70 banka kredisi kullanımında yüzde 20’si faizsiz olarak 24 ay sonraya yani teslim zamanı almış oluyoruz. Bu ödeme kampanya süresince geçerli. Dolar kurunu ise 2.80’e sabitlediğimizi tekrar hatırlatmak isterim. İkinci ödeme seçeneğimiz ise her zaman kullandığımız; yüzde 25 peşin altı ayda bir yüzde 25 ara ödemeli. Son alternatif ise yüzde 50’si peşin kalan 24 ay taksitle"

 

Ağaoğlu'ndan Central Park'ta rekor satış hedefi

 

Bakırköy'de yüzde 80'i yeşil alana ayrılmış bir proje: Central Park
Projenin dış cephe mimarisinde New York mimarisinden esinlenildiğini ve konsept mimarisinin altında Ömer Çamoğlu'nun imzasının bulunduğunu söyleyen Yapım Grubu Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Murad Acar, Central Park'ta 5 adet konu, 3 adet de villa bloğu bulunacağını vurgulayarak, 12 adet de teras eve yer verileceğini söyledi. Acar, 1+1 daierelerin projenin yüzde 33'ünü, 2+1 dairelerin ise yüzde 43'lük kısmını oluşturacağını belirterek:

"3+1 daireler 201 adet ile projenin yüzde 17’sini, 148 ile 211 m²  arasındaki 4+1 – 4,5+1 daireler ise 48 adet ile projenin yüzde 4’ünü oluşturuyor. Çatı dubleksi 5+1 ve 6+1 daireler 10 adet olmakla birlikte projenin yüzde 1’ini kapsıyor. Son olarak da 12 adet bulunan villalar 5,5+1 ve 7+1 özellikleri ile müşterilerimizle buluşuyor" ifadelerini kullandı. 

 

Firma Bilgisi: Ağaoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Ağaoğlu Central Park