Ağoğlu yine kamera karşısında

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 'Büyük Ağaoğlu Kampanyası' reklam filmi için yeniden kamera karşısına geçti

Ağoğlu yine kamera karşısında

Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, 'Büyük Ağaoğlu Kampanyası' reklam filmi için yeniden kamera karşısına geçti. My Towerland projesinde çekilen reklam filmini Serdar Seki yönetti. 

Ağaoğlu: İyi bir uyum yakaladık
Ağaoğlu, ilk defa çalıştıkları ünlü yönetmen Serdar Seki ve ekibi ile aralarında iyi bir uyum yakaladıklarını dile getirerek, sonraki dönemlerde birlikte çalışabileceklerinin sinyallerini verdi.

Ali Ağaoğlu yeniden kamera karşısında

Sempatik tavırları ile set ekibini rahatlatan ‘0’ Faiz ve 50 Ay vade avantajı ile konut satışında yeni bir dönem başlatan Ağaoğlu Şirketler Grubu, Türkiye konut sektörüne vizyonu ve yatırımlarıyla yön vermeye devam ediyor.

Hemen teslim projelerinde geçerli 0 faiz 50 ay vade de ödeme seçeneğinin yanı sıra yüzde 10 peşinat ve 0 faizli ara ödeme fırsatları da sunan kampanya, konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak ödeme fırsatları sunuyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezine yürüme mesafesinde her biri müstakil kat bahçeli, kullanışlı kat planlarına sahip,  % 100 yenilenebilir enerji kullanılan doğa dostu proje My Towerland ve Avrupa yakasının finans ve iş merkezi Maslak’ta ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan My Home Maslak projelerinde geçerli Büyük Ağaoğlu Kampanyası ile “Hemen teslim Ağaoğlu projelerinden ev sahibi olmanın tam zamanı” diyen Ağaoğlu, bu dönemde ev almayı planlayan herkesi, cazip ödeme seçeneklerinden yararlanmaları için satış ofislerine bekliyor.