AGT trendleri belirliyor

AGT, Antalya 24. Anfaş Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’nda iddialı

AGT trendleri belirliyor

23 Ocak 2013 / emlakwebtv
Mobilya parçaları üreticilerinden biri olan  AGT, 23-26 Ocak 2013 tarihlerinde Antalya Expo Center’da 24.sü gerçekleşecek  sektörün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan “Antalya 24. Anfaş Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı’na yine iddialı hazırlandı. AGT, uluslararası arenanın önde gelen otel zincirlerinin yöneticilerinin, mimarların ve sektör temsilcilerinin katılacağı fuara yine en yeni ürün grupları ile katılıyor.

AGT, 350 firma ve 2.500’ün üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapacak olan bu uluslararası buluşmada sektörde trendleri belirleyecek en yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Yerli ve yabancı firmalardan yaklaşık 35 bin katılımcının beklendiği fuar için yine iddialı hazırlandıklarını belirten AGT Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Söylemez, ulusal ve uluslararası arenada önemli oyuncuları bir araya getiren fuarda sektör profesyonelleri için hazırladıkları yeni ürünleri sergileyeceklerini ifade etti.

Amerika Birleştik Devletleri, Almanya, Mısır, Pakistan, Lübnan, Fransa, Kazakistan, Beyrut ve Azerbaycan’ın da aralarında bulunduğu ülkelerin zincir otel yetkililerinin katılacağı fuarda AGT ziyaretçilere; Sundeck, Siding kaplamaları, Kapı ve otel mobilyalarında kullanılacak en yeni AGT çözümlerini yakından tanıma fırsatı sunuyor.