Ahenk İstanbul'da Yaşam Farkı

Ahenk İstanbul projesi size farklı yaşam alanı sunmaktadır

Ahenk İstanbul'da Yaşam Farkı

Ahenk İstanbul projesi size farklı yaşam alanı sunmaktadır. Doğa ile baş başa yaşamın yanında, deniz manzarası ile size farklı bir atmosfer sunmaktadır. Proje içerisinde havuz, kapalı otopark, yürüyüş yolları ve bisiklet sürmek için özel yollar tasarlanmıştır. Ayrıca sizin rahat spor yapabilmeniz için spor salonlarına ağırlık verilmiştir. Özel kamera sistemi ile dizayn edilmiş proje, çocuklarınızı parkta takip etme gibi imkanlar sunmaktadır. Projenin önemli bir özeliği ise yüksek katlardan oluşmamasıdır.
Proje de farklı ödeme seçenekleri ile size kolaylık sağlanmakta ve kişiye ve bütçenize özel ödeme seçenekleri ile ödeme yapmanıza kolaylık sağlanmaktadır. İster peşinatsız, ister ara ödemesiz seçenekleri ile daire alımında farklı seçenekler sunmaktadır. Banka kredisiz seçeneğinin olması ayrı bir avantaj teşkil etmektedir. Proje içerisinde farklı daire seçenekleri bulunmaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 oda seçenekleri, istediğiniz seçeneği seçmenizde kolaylık sağlamaktadır.
Ahenk İstanbul Daire Teslim
Ahenk İstanbul projesinde ilk daire teslimatları Eylül 2014 tarihinde gerçekleştirmiştir. İkinci daire teslimatlarını ise, Eylül 2015 yılında yapılması düşünülmektedir. Farklı bir proje ile tanışmak isterseniz Ahenk İstanbul'u tercih edebilir, yapıların farklılıkları ile tanışabilirsiniz. Ödemek seçeneklerinde faiz olmaması ve ara ödemenin olmaması ve ileriye yönelik karlı bir yatırım aracı olması tercih edilmesinde büyük bir etken oluşturmaktadır. Bu farkı yaşamak isterseniz projeden kendinize özel ödeme seçenekleri kolaylığı ile daire sahibi olabilirsiniz.

 

Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul