Ahenk İstanbul'da son konut şansı

Emin İnşaat'ın Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul projesinde kalan son daireler için yüzde 30 peşinat ve 60 ay faizsiz vade seçeneği sunuluyor

Ahenk İstanbul'da son konut şansı

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren Emin İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Ahenk İstanbul projesinde son projeler için fırsat dönemi başladı. 1+1'den 3+1'e kadar değişen farklı konut tipleri içeren Ahenk İstanbul'da, yüzde 30 peşinat ve 60 ay faizsiz vade seçenekleri sunuluyor. 

Ahenk İstanbul'da sona doğru
Haziran 2012'te inşaatına başlanan Ahenk İstanbul projesinin Eylül 2015 tarihinde  tamamlanması planlanıyor. Denize yürüme mesafesinde yer alan Ahenk İstanbul, Beylikdüzü'nün Gürpınar semtinde konumlanıyor. Projeyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Emin Grup Genel Müdürü İbrahim Çonkar, Eminevim Grubu'nun insanlara yıllardar faizsiz ev sahibi olma imkanı sağladığını belirterek Bu hizmetin Eminevim İnşaat bünyesinde de devam edeceğini vurguladı.

Ahenk İstanbul'da son konut şansı

Ahenk İstanbul'da fırsat dönemi
Konut satışlarının hızla devam ettiği Ahenk İstanbul projesinde dairelerin büyük kısmı kısa sürede satıldı. Kalan az sayıdaki konut için kampanya dönemine giren projede, yüzde 30 peşinat ve 60 ay faizsiz vade seçenekleriyle konut sahibi olmak mümkün olacak. 

227 bin TL'den başlayan fiyatlarla
1. Etabın tamamlanmasının ardından 2. etap inşaatına büyük hızla devam edilen Ahenk İstanbul'da 1+1 konut fiyatları 227 bin TL'de başlıyor. Projede 3+1 dairelerin satış fiyatı ise 445 bin. Projede, bay ve bayan olarak dizayn edilmiş iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanı sıra, geniş spor alanları bulunuyor. Bay ve bayanlara gözel fitness salonları ve çocuk oyun alanları da içeren projeye 1 km'lik mesafe içerisinde çok sayıda lise, kolej ve üniversite bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Eminevim
Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul