Ahenk İstanbul'da yüzde 18'e varan indirim fırsatı

Eminevim tarafından Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirilen Ahenk İstanbul Projesi'nde yüzde 18'e varan indirim imkanı sunuluyor

Ahenk İstanbul'da yüzde 18'e varan indirim fırsatı

Beylikdüzü ve  bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki yatırımlarına devam eden Eminevim İnşaat'ın  Gürpınar’ da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul projesinde kalan az sayıda konut sahiplerini bekliyor. 

Yüzde 70'i satıldı
Dairelerin yüzde 70’inin alıcı bulduğu Ahenk İstanbul'da  1+1, 2+1 , 3+1 ,4+1DBX VE 5+1 DBX konutlar M2 birim fiyatı 2.950 TL 3.600 TL arasında  fiyatlarla satılıyor.

Yüzde 18'e varan indirim ve faizsiz vade farksız 100 ay taksit
Yapı sektöründe dinamik ve yenilikçi yaklaşımıyla öne çıkan Eminevim İnşaat'ın projesi  AHENK İSTANBUL’ da konut satışları hızla devam ediyor. İstanbul Beylikdüzü’nün benzersiz yaşam alanı Ahenk İstanbul’da dairelerin yüzde 70’i kısa sürede alıcı bulurken, kalan az sayıdaki konutlar  kısa süre devam edecek olan %18'e varan indirim ve  faizsiz vade farksız 100 ay taksit seçeneği avantajlarıyla sahiplerini bekliyor.

AHENK İSTANBUL
Sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayatın ayrıcalığını yaşaması için her türlü ayrıntının düşünüldüğü AHENK İSTANBUL'da bay ve bayan iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanında kapalı çocuk havuzu açık ve kapalı alanlarda spor yapabilmeniz için bay ve bayanlara ayrı ayrı fitness salonları ve çocuklar için oyun alanları Ahenk İstanbul'un sunduğu  sosyal alanlar arasında yer alıyor.

 

Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul