Ahenk İstanbul'da yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri

Emin Şirketler Grubu bünyesindeki Emin İnşaat'ın Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul'da son kalan konutlar yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri ile sunuluyor

Ahenk İstanbul'da yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri

Emin Şirketler Grubu bünyesindeki Emin İnşaat'ın Beylikdüzü Gürpınar'da hayata geçirdiği Ahenk İstanbul'da son kalan konutlar yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri ile sunuluyor. Satışların hızla devam ettiği Ahenk İstanbul projesi 2 etaptan meydana geliyor. 

Site içerisinde aile konseptine önem veren ve toplu taşıma araçlarının önünden geçtiği Ahenk İstanbul projesi deniz yürüme mesafesinde yer alıyor. 1+1 dairelerin tamamının satıldığı projede 2+1, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks dairelerin satışları devam ediyor. 

 

Ahenk İstanbul'da yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri

 

Kaliteli bir yaşam sunuyor

Ahenk İstanbul projesi, daire sakinlerinin huzurlu ve rahat bir hayat sürebilmesi için her türlü ayrıntı düşünülüyor. Projede, bay ve bayan iki kapalı ve yarı olimpik havuzun yanında kapalı çocuk havuzu, açık ve kapalı alanlarda spor yapabilmek için bay ve bayanlara ayrı ayrı fitness salonları ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor. 

Kumkapı'daki İstanbul balık halinin 240 bin metrekare bir alan içinde 3 kilometre yakınında yer alan projenin çevresinde 1 kilometrelik bir alan içerisinde kolej, lise ve üniversiteler de bulunuyor. 

 

Ahenk İstanbul'da yüzde 30 peşinat ve 80 ay faizsiz vade seçenekleri

 

Proje ile ilgili değerlendirmede bulunan Emin Grup Genel Müdürü İbrahim Çonkar; '' Emin Grup olarak bünyemizde bulunan şirketlerimizden Eminevim ile yıllardır insanların faizsiz ev sahibi olmalarını sağladık ve devam ediyoruz. Grup bünyemizde bulunan Emin İnşaat ile bu hizmetimize devam ediyoruz. Beylikdüzü ve bölgesinde emlak sektöründe yaşanan hareketlenmeye paralel olarak bu bölgedeki yatırımımız olan ve yapımına Haziran 2012, satışlarına ise 01.03.2013 'te başlayıp, Eylül 2015'te tamamladığımız projemiz ‘Ahenk İstanbul’ ile vatandaşımıza; denize yürüme mesafesinde, doğa ile iç içe rahat ve konforlu bir yaşamın yanı sıra bir çok imkanı da beraberinde sunuyoruz.'' dedi. 

Firma Bilgisi: emin inşaat
Proje Bilgisi: Ahenk Istanbul