Ahm Port City Projesi İskenderun

AHM Port City İskenderun Hatay konumlu olarak AHM İnşaat yapımcılığında gerçekleştirilmekte olan bir konut projesidir

Ahm Port City Projesi İskenderun

AHM Port City İskenderun Hatay konumlu olarak AHM İnşaat yapımcılığında gerçekleştirilmekte olan bir konut projesidir. Daire tipi bir konseptte gerçekleştirilen proje toplam 60.000 metre karelik alanı kapsamaktadır. Toplam konut sayısı 480'dir. 73-306 metre karelik daire planlarıyla, toplam portföyün yaklaşık yarısı satılmış durumdadır. Konut tipleri ise şu şekildedir: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1'dir. Satış sonrası teslimat ise hemen yapılmamaktadır. Teslimat için son tarih 2016 yılı Aralık ayı olarak planlanmıştır.
Ahm Port City Projesi Ayrıcalıkları
AHM Port City'nin en güzel özelliği ise, dairelerin hepsinin deniz manzarasına karşı bir konumda olmasıdır. Güzel Akdeniz'in huzurlu dalgalarıyla geçecek bir mekansal yaşamı konforla da taçlandırarak müşterilerine sunmaktadır. Aynı zamanda turunçgil ağaçlarından örülü ağaçların nefis kokusu da yaşamsal siluete güzel bir doku katkısı sağlıyor. Ulaşım açısından da iyi bir yerde olup tren istasyonuna yakın bir yerde inşaatı sürmektedir. Ayrıca havaalanına dokuz dk. mesafesi olup, otobanın ise hemen yanı başında bulunmaktadır. AHM Port City'nin brüt daire ölçüleri ise şöyledir: 1+1 daire 73 m2, 2+1 daire 118-225 m2, 3+1 daire 210-268 m2, 4+1 daireler ise 306 m2 şeklinde mimarisi yapılmıştır.
Sosyal imkanlar da üst düzeyde tutulmuştur. Yüzme havuzu, spor tesisleri, güneşlenme terasları, çocuk parkları, 7/24 güvenlik hizmeti, Türk hamamı, sauna, alışveriş mağazaları bulunmaktadır. AHM Port City blokları arasındaki mesafe ise 35 metredir. AHM Port City oldukça konforlu ve getirisi yüksek bir konseptte tamamlanmaktadır. Dolayısıyla gayrimenkul yatırım açısından oldukça prim yapma getirisine sahiptir.

 

Proje Bilgisi: Ahm Port City