Ahşaplara bahar temizliği zamanı

AkzoNobel Marshall’ın Cuprinol serisi, ahşap bahçe mobilyaları ve mekanların temizlik ve bakımını keyfe dönüştürüyor

Ahşaplara bahar temizliği zamanı


AkzoNobel Marshall, ahşapların bahar bakımı için 75 yıldır tüm ahşap yüzeylere uygulanan dünyaca ünlü İngiliz dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruma ve temizlik setleri markası Cuprinol’ü öneriyor.
Tüm Cuprinol ürünleri, çizilme, çürüme, ahşabın yapısının bozulmasına karşı beş yıl koruma sağlıyor.

Ahşap bahçe mobilyalarına bahar esintisi
Tüm Marshall bayileri ve yapı marketlerde bulunabilen Cuprinol temizlik ve bakım serisi, yıl boyunca güneşin güçlü ışınları, yağmur, sert ve soğuk hava şartları altında yıpranan ahşap bahçe mobilyalarına hayat verirken, farklı renk alternatifleri ile de şık dekoratif çözümler sunuyor. Cuprinol serisiyle ahşap bahçe mobilyalarının bakım ve temizliğini eziyet olmaktan çıkararak bir hobiye dönüştürüyor. AkzoNobel Marshall Boya güvencesiyle sunulan Cuprinol serisi, dış cephe ahşap, parke ve bahçe mobilyaları koruması olmak üzere üç ayrı ürün grubunu içeriyor. Cuprinol Bahçe Serisi’nde Garden Furniture Restorer, Garden Furniture Revival Kit, Garden Furniture Preserver, Garden Furniture Cleaner, Garden Furniture Teak Oil, Cuprinol Decking Treatment temizleme setleri bulunuyor. Çizilme, çürüme, ahşabın yapısının bozulmasına karşı beş yıl garantili Cuprinol ürünleri sayesinde ahşap yüzeylerin bakımını yapmak ve ahşapları yenilemek çok kolay hale geliyor.

Sert ahşaplar orijinal rengine kavuşuyor
Cuprinol serisinin bir üyesi olan Garden Furniture Restorer, hava koşulları nedeniyle gri renge dönmüş olan sert ahşapların hızlı ve kolay bir şekilde orijinal rengine döndürülmesini sağlıyor. Garden Furniture Restorer kullanılırken fırça ile yüzeye bolca sürmek, ahşabın rengi parladıktan sonra da yumuşak keçe ile zımparalamak yeterli oluyor. Zımpara işlemi tamamlandıktan 15 dakika sonra su ile temizlenen ahşap orijinal ve canlı renklerine kavuşuyor.

Ahşapların can suyu
Garden Furniture Revival Kit de hava şartlarından dolayı görünümü değişen sert ahşapları orijinal rengine kavuşturup, uzun süreli bakımını yapıyor. Bakım işlemini hızlandıran ve bir günde bitirilmesini sağlayan Garden Furniture Revival Kit, yüksek performanslı formülü sayesinde hava şartlarından dolayı ahşaba kaybolan yağını geri kazandırıyor. Kit’in içinde bulunan Furniture Oil in içeriğinde bulunan Wax, hava koşullarına karşı dayanıklılık sağlarken, Golden rengi ile ahşabın görünüşünü ön plana çıkarıyor.

Ahşapları korumak için
Garden Furniture Preserver, tüm bahçe mobilyaları ve dış cephe ahşaplarının korunması için kullanılabiliyor. Kuru ve temiz yüzeyin mantar, çürük, küfler ve vernikten temizlendikten sonra kullanılması tavsiye edilen Garden Furniture Preserver, tüm yüzeye eşit dağılacak fırça ile sürülerek veya sprey ile püskürtülerek uygulanabiliyor.

Temizlik ve bakımda fark
Garden Furniture Cleaner ise tüm ahşap bahçe mobilyalarının düzenli temizliğinde kullanılabilecek ve temizliği keyfe dönüştüren bir ürün. Garden Furniture Cleaner’ın içeriğinde bulunan Wax ve portakal yağı, aynı zamanda ahşabı koruma altına alıyor ve ilk günkü canlılığında görünmesini sağlıyor.

Cuprinol Garden Furniture Teak Oil hem korur hem doğal rengini yansıtır
Tüm doğal tik ve sert ahşapları koruma garantisi veren Garden Furniture Teak Oil de ahşap malzemeleri koruma altına alıyor ve ahşabı besleyerek doğal rengini yansıtıyor. Ahşap ve tik yüzeylerdeki yağ ve toz lekeleri ile kirler temizlendikten sonra uygulanan Garden Furniture Teak Oil, Garden Furniture Restorer ile birlikte uygulandığında daha uzun süreli bir koruma sağlıyor.

www.marshallboya.com