Akasya Acıbadem Apple Store nerede?

Akasya Acıbadem Apple Store mağazası 25 Ekim Cumartesi günü açıldı

Akasya Acıbadem Apple Store nerede?

Akasya Acıbadem AVM 2’si Vip 1’i imax olmak üzere toplam 12 adet sinema salonu, 8 bin metrekare alana kurulan çocuk dünyası KidZania ve 450 metrekare boyunda bir yüzme havuzundan meydana geliyor. 250 markanın yer aldığı Akasya Acıbadem AVM, Saf Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.

26.728,63 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. 270 adedi dükkân, 199 adedi depo ve 2 adedi sinema salonu bulunan Akasya Acıbadem AVM’de 3.300 araç kapasiteli bir de otopark bulunuyor.

Akasya Acıbadem AVM’de hangi mağazalar bulunuyor?
Saf Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Akasya Acıbadem Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde toplam 300 adet mağaza bulunuyor. Bunlardan en dikkat çekenleri şöyle: Armani, Beymen, Boyner, Burberry, Carluccio’s, Faushon, Gucci, Hemley’s, Kidzania, Koton, LC Waikiki, Lacoste, Marks and Spencer, Midpoint, Prada, Samsung, Vakko, Victoria's Secret.

Akasya Acıbadem Apple Stor Mağazası
25 Ekim Cumartesi günü açılan Akasya Acıbadem Apple StoreApple’ın dünyadaki 444’üncü perakende mağazası olma özelliğini taşıyor. Akasya Acıbadem’deki Apple Store’da 80’e yakın çalışanı istihdam ediyor. Mağazada 10 farklı dil konuşulabiliyor.

Akasya Acıbadem Apple Store mağazasında müşterilerin denemesi için 125 çeşit, internete bağlı Apple cihazı sergileniyor. Mağazanın arka bölümündeki Bar’da Apple Genius’ları Apple cihaz ve servisleriyle ilgili her konuda, sizinle yan yana oturup destek veriyor.

İşte Akasya Acıbadem Apple Store Mağazası!
Akasya Acıbadem Apple Store

Akasya Acıbadem Apple Store

Akasya Acıbadem Apple Store

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem