Akasya Acıbadem’de yaza veda partisi

Akasya Acıbadem, geçtiğimiz hafta sonu ritim ustası Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars’ın sahne aldığı “Yaza Veda” etkinliğine ev sahipliği yaptı

Akasya Acıbadem’de yaza veda partisi

18 Ekim 2012 / emlakwebtv
“Yaza Veda” sloganı ile ilki düzenlenen ve geleneksel hale gelmesi amaçlanan Akasya Acıbadem etkinliği, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Göl etabında Akasyalı aile bireylerini bir araya getiren etkinlik, 550’yi aşkın katılımcıyla gerçekleşti.
Akasya’nın göllerle örülü doğa ortamında Ayhan Sicimoğlu ve Latin All Stars, önde gelen yerli ve yabancı müzisyenlerden ve vokalistlerden oluşan grubuyla, bu anlamlı günde geniş bir repertuar sunarak, Akasyalılara güzel anlar yaşattı.

Akasya Rezidansın yeni etabı satışa çıktı
2009 yılında satışa çıktığından bu yana gördüğü yoğun ilgiyle Göl etabının satışının 21 günde, Koru etabının satışının ise sadece 17 günde tükendiği Akasya Acıbadem projesinde yaşam başladı. Akasya Rezidans’da ise konut sahibi olma şansı devam ediyor. İstanbul’un kalbi Acıbadem’de yer alan Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin üzerinde yükselen sınırlı sayıdaki Akasya Rezidansın yeni etabı satışa sunuldu. Projenin, deniz ve Tarihi Yarımada manzarasına sahip rezidanslar masrafsız 0,51 faiz oranı ve çok uygun ödeme koşulları ile 914 bin TL ile 3 milyon 460 bin TL arasındaki fiyatlar ile satışa çıktı.

Metroya ve metrobüse direk bağlantı, Boğaziçi köprüsüne 5 km mesafesi ile İstanbul’un kesişim noktasında yer alan Akasya Acıbadem projesi, New York’un yaşam stilini yansıtacak Central Park’ı ve özel rezidans hizmetleri ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

İstanbul’un en prestijli alışveriş merkezinin üzerinde yükselen ve 2013’te teslim edilecek sınırlı sayıdaki rezidanslar, 75 metrekare ile 375 metrekare aralığında farklı seçeneklere sahip.

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem