Akasya Acıbadem'in yeni ajansı Effect!

Akasya Acıbadem'in iletişim ajansı Effect Halkla İlişkiler oldu

Akasya Acıbadem'in yeni ajansı Effect!

14 Nisan 2014 / Emlakwebtc
Yeni nesil yaşam kompleksi Akasya Acıbadem, küresel alanda faaliyet gösteren halkla ilişkiler ve iletişim kuruluşlarından Burson-Marsteller’ın Türkiye temsilciliğini yürüten Effect Halkla İlişkiler'le anlaştı. Akasya Acıbadem, Effect Halkla İlişkiler’den kurumsal iletişim danışmalığı, medya ilişkileri, kriz yönetimi ve lider iletişimi hizmetleri alacak.

Türkiye’nin ve dünyanın tanınmış ve beğenilen markalarını misafirleriyle buluşturan “Akasya Acıbadem’’ keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, 10 dönümlük parkı, metro, metrobüs ve Marmaray’a ulaşım kolaylığı ile sadece Anadolu yakasının değil İstanbul’un da en iddialı projesi olarak dikkat çekiyor. Akasya Acıbadem, 80 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip. Kompleks, Türkiye’nin lider markalarını bir araya getirirken dünyanın en ünlü markalarını da ilk kez Türk perakende sektörüyle tanıştırıyor. Akasya Acıbadem, cadde alışverişini sevenler için Bağdat Caddesi’nden esinlenilen geniş, ferah ve gün ışığı alan koridorları, 10 dönümlük Akasya Parkı, İstanbul’un en büyük ve en son teknolojiyle donatılmış LG IMAX Salonu ve 15 adet sinema salonuyla mart ayından bu yana ziyaretçilerini ağırlıyor.

Dünyanın bir çok ülkesinde yer alan ve çocuklara eğlenirken öğrenme imkanı sunan "Edutainment" konseptinin dünyadaki yaratıcısı, dünyanın en büyük çocuk "eğitim ve eğlence" markası olmayı başarmış KidZania, Akasya Acıbadem’de 10 bin metrekare alanda 4-14 yaş arası çocuk misafirlerini ağırlıyor. Sektörünün dünyada en hızlı büyüyen ve sayısız ödül almış tek çocuk markası olan Keşif ve Eğlence Cumhuriyeti KidZania iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak veren güvenli, benzersiz ve gerçekçi bir çocuk dünyası olarak öne çıkıyor.

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem