Akasya Acıbadem teslimleri Nisan'da!

Yatay kulelerin teslim edildiği ve satışların tamamlandığı Akasya Acıbadem Konutları'nda kule bloklarının Nisan ayında teslim edilmesi planlanıyor

Akasya Acıbadem teslimleri Nisan'da!

28 Mart 2014 / Emlakwebtv
Saf GYO tarafından İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirilen Akasya Acıbadem projesinde 99 adet teraslı rezidans, 198 adet home-ofis, 35 adet ticari ofis ve 24 adet penthouse suites bulunuyor. 800 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçirilen Akasya Acıbadem Evleri 182 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Akasya Acıbadem satılık daire olarak konut alıcılarına 1+1’den 4,5+1’e kadar seçenekleri sunuyor. Yatay blokların teslim edildiği Akasya Acıbadem Kule bloğunun teslimlerinin ise Nisan ayında yapılması planlanıyor.

6 Mart’ta açılışın gerçekleştiği Akasya Acıbadem AVM’yi de bünyesinde barındıran Akasya Acıbadem projesinde sosyal olanlar arasında ise Central Park, sosyal tesisler, kumsallı havuz, fitness center, rekreasyon alanları, konferans salonu, golf sahası, sinema salonları, restoran ve kafeler bulunuyor. Akasya Acıbadem satılık daire büyüklükleri 70 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Koru etabı 41 katlı olarak tasarlanan Akasya Acıbadem projesinde Göl etabı ise 36 katlı, Kent etabı da 40 katlı olarak inşa ediliyor. Ayrıca Akasya Acıbadem satılık evlerin konut alıcılarına sunduğu bir diğer hizmetler ise şu şekilde sıralanıyor: Intercom sistemi, rezidans hizmetleri, merkez uydu sistemi gibi özellikler olup, Hilton lavabo, küvet, jakuzi, Hilton banyo, ebeveyn banyo.

Akasya Acıbadem fiyatları
Geçtiğimiz Şubat ayında yatay kulelerin teslim edildiği Akasya Acıbadem fiyatları geçtiğimiz yıl 964 bin TL ile 3 milyon 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunulmuştu. Akasya Acıbadem satılık dairelerin 2014 Mart ayı itibari ile tükendiği bilgisini ise satış ofisinden yetkililer tarafından duyuruldu.

Akasya Acıbadem nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da Saf GYO tarafından inşa edilen Akasya Acıbadem projesi; anaokullarına 2 kilometre, liselere 200 metre uzaklıkta, Medipol ve Medical Park hastanelerine 2,5 kilometre, Sabiha Gökçen’e 32 km,  Atatürk Havalimanına 25 km ve TEM’e  4.5 km mesafede konumlandırılıyor.

Akasya Acıbadem iletişim bilgileri
Telefon: 0216 428 3132
www.ak-asya.com

182 bin metrekare alan üzerinde Saf Gayrimenkul tarafından inşa edilen Akasya Acıbadem projesi, 600 milyon dolar yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor. 99 adet teraslı rezidans, 198 adet home-ofis, 35 adet ticari ofis ve 24 adet penthouse suitesden meydana gelen Akasya Acıbadem projesinde 26 bin metrekare yeşil alanı da alıcılarına sunuyor. Akasya Acıbadem'in 6 Mart'ta açılması planlanıyor.

Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni de bünyesinde barındıran Akasya Acıbadem projesinde 2’si Vip 1’i imax olmak üzere toplam 12 adet sinema salonu, 8 bin metrekare alana kurulan çocuk dünyası KidZania ve 450 metrekare boyunda bir yüzme havuzu yapıldı. Ayrıca alışveriş ve yaşam merkezinde 250 marka bulunuyor.

Akasya Acıbadem proje özellikleri
1. 26 bin metrekarelik Central Park
2. 3 bin metrekare sosyal tesis alanları
3. 900 metrekare İstanbul’da bir ilk kumsallı havuz
4. Fitness center
5. Rekreasyon alanları
6. Konferans salonu
7. Golf sahası
8. Sinema salonları
9. Restoranlar
10. Cafeler

Akasya Acıbadem Evleri’nde yer alan daire büyüklükleri 70 metrekare ile 350 metrekare arasında değişiyor. Göl etabı ise 36 katlı kule, Kent etabı da 40 katlı kule olarak tasarlanıyor. Akasya Acıbadem Evleri’nde tavan yükseklikleri ise 2.90 metre ile 3.20 metre şeklinde inşa ediliyor. Akasya Acıbadem projesinde bulunan dairelerde kontu alıcılarına intercom sistemi, rezidans hizmetleri, merkez uydu sistemi gibi özellikler olup, Hilton lavabo, küvet, jakuzi, Hilton banyo, ebeveyn banyo imkanları sunuluyor.

Akasya Acıbadem fiyatları
Akasya Acıbadem ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sunuluyor. Akasya Acıbadem fiyatları hakkında satış ofisinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Akasya Acıbadem nerede?
İstanbul Anadolu yakasında Saf Gayrimenkul tarafından inşa edilen Akasya Acıbadem Evleri, anaokullarına 2 kilometre, liselere 200 metre uzaklıkta, Medipol ve Medical Park hastanelerine 2,5 kilometre, Sabiha Gökçen’e 32 km, Atatürk Havalimanına 25 km ve TEM 4.5 km mesafede konumlandırılıyor.

Akasya Acıbadem iletişim bilgileri
Akasya Acıbadem Çeçen Sokak Koru Etabı Koru Kule Kat:36 Daire: 192
34660 İstanbul / Türkiye
T: 216 428 3132 F: 216 340 6996

Proje Bilgisi: Akasya Acıbadem