Akbank Büyük Kırmızı Ev'le çifte bayram

Akbank Büyük Kırmızı Ev’in Ağustos ayına özel "Bayram Kampanyası", avantajlı faizler ile kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunuyor

Akbank Büyük Kırmızı Ev'le çifte bayram

13 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Akbank, konut kredilerindeki çalışmalarını yürüttüğü markası Büyük Kırmızı Ev kapsamında "Bayram Kampanyası" düzenledi. Herkesin kira öder gibi ev sahibi olmasını amaçlayan “Bayram Kampanyası”, kredi kullanıcılarına düşük faiz, düşük taksit ve dosya masrafı indirimi olanakları sunuyor.

Akbank Büyük Kırmızı Ev "Bayram Kampanyası" kapsamında, dileyenler 50 bin lira kredi için, 10 yıl vadede 728 lira aylık taksit ödeyerek yeni evlerine kavuşabilecekler. Kampanyada, 100 bin lira kredi tutarı için, 10 yıl vadede aylık taksit ise 1,456 lira olacak. Kampanya dahilinde kredi kullanacaklar, aynı zamanda % 20 indirimli 1,000 lira dosya masrafından da yararlanabilecekler.

Akbank Bireysel Bankacılık'tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, bayram öncesi düzenledikleri kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere çifte bayram yaşatmayı amaçladıklarını vurguladı. Büyük Kırmızı Ev "Bayram Kampanyası" ile kredide tutar sınırı gözetmeksizin, 1 - 5 yıl arası vadelerde % 1.02, 6-10 yıl vadelerde yüzde 1.03 faiz oranı uygulandığına işaret eden Tözge,"Bayram kampanyası kapsamında bireylerin düşük taksit tutarları ile kira öder gibi ev sahibi olabileceklerini, böylece bayramı yeni evlerinde karşılayabileceklerini” belirtti.

Büyük Kırmızı Ev'in kapısı, Akbank'ın bankacılık ürünlerine kolay erişim de sağlıyor
Bankacılık ürünlerine özel fırsatlar ile sahip olan Büyük Kırmızı Ev müşterileri, birçok markadan sunulan indirimler ile de evlerini yenileme ve güzelleştirme imkanına kavuşuyorlar. Akbank Büyük Kırmızı Ev, konut kredisi müşterilerine 360 derece bir hizmet sunuyor.

Büyük Kırmızı Ev, çatısı altında bulunan anlaşmalı 100’ün üzerinde konut projesi ile yeni ev tercih edenlerin ev sahibi olmasını kolaylaştırıyor.