Akbatı AVM'den yılbaşı sürprizi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hazırladığı sürprizlerle ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ortak olacak.

Akbatı AVM'den yılbaşı sürprizi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, hazırladığı sürprizlerle ziyaretçilerinin yeni yıl heyecanına ortak olacak. Yılbaşı için çocuklara ve büyüklere özel programlar hazırlayan Akbatı, şanslı bir ziyaretçisine araba hediye edecek. Akbatı'da 1 Aralık 2014- 31 Ocak 2015 tarihleri arasında aynı gün içinde tek seferde yapılacak her 75 TL'lik alışverişle; 1 talihli BMW 218i Active Tourer, 3 talihli IPhone 6/16GB ve 3 talihli Apple Ipad Mini 64GB kazanma şansı yakalayacak.

Akbatı AVYM

Akbatı'dan çok özel menü
Akbatı, ayrıca yılbaşı sofralarını şık bir ziyafete çevirmek isteyenler için çok özel bir menü hazırladı. Aralık ayında Akbatı'daki Lezzet Atölyelerine katılanlar, yılbaşı gecesi için çok özel tarifler öğrenecekler. Cumartesi günleri saat 12.00-14.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında düzenlenecek yemek atölyeleri; yılbaşı mezeleri, yılbaşı atıştırmalıkları, yılbaşı tavuğu ve tatlıları temaları ile gerçekleştirilecek.

Küçük ziyaretçiler için atölyeler
Küçük ziyaretçiler de Akbatı'daki yılbaşı temalı atölyelere katılma şansı bulacak. Cumartesi – Pazar günleri 14.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar, hayal ettikleri yılbaşı süslerini tasarlayıp, kardan adam şapkası ya da hediye çorabı gibi yılbaşı kutlamalarına özel objeler yapacak. Çocukların yaratıcı düşünme yeteneklerini ve el becerilerini geliştirmeye odaklanan atölyelere katılım ücretsiz.