Akbatı'dan Öğretmenler Günü Hediyesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, öğrencileri ve bir zamanlar öğrenci olanları, öğretmenler gününü kutlamaya çağırıyor

Akbatı'dan Öğretmenler Günü Hediyesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, öğrencileri ve bir zamanlar öğrenci olanları, öğretmenler gününü kutlamaya çağırıyor. Akbatı, herkesi 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Akbatı'nın Instagram hesabında paylaşılacak fotoğrafı, kendi hesabında #ogretmenimcanımbenim hashtag'i ile paylaşmaya davet ediyor.

Sürpriz hediyeler
 Fotoğrafı 24 Kasım'da paylaşanları sürpriz hediyeler bekliyor. 23 Kasım Pazar günü Akbatı'ya gelen çocuklar ise, "Öğretmenlerimize Çiçek Yapıyoruz" temalı atölye çalışmasında öğretmenlerine armağan edebilecekleri hediyeler yapabilecek.

Akbatı AVYM Hakkında
Akkök Şirketler Grubu'nun gayrimenkul sektöründeki iştiraki Akiş GYO A.Ş. tarafından hayata geçirilen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (Akbatı AVYM) 200'e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı Restaurantlar Meydanı ile hizmet veriyor. Benzerlerinden farklı olarak Festival Park'ıyla dikkat çeken Akbatı AVYM bu alanda düzenlenen kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile bölgenin cazip buluşma noktası olarak niteleniyor. Akbatı AVYM, aldığı ödüllerle ulusal ve uluslararası platformlarda da başarısını tescilliyor. Akbatı AVYM, TEM Esenyurt çıkışı bağlantı yolu ile kolay ulaşılabilir bir konuma yer alıyor.