Akbatı'dan Soma'ya hediye yağdı

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezinde kurulan 'Soma Kurtuluş İlkokulu'nda kurulu olan dilek ağacı, Akbatı çalışanları ve ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü

Akbatı'dan Soma'ya hediye yağdı

Akkök Holding bünyesinde grubun kendi çalışanları arasında Somalı çocukları yeni yılda mutlu etmek için başlatılan proje, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde de devam etti. Aralık ayı ortasında Akbatı AVYM içerisine kurulan, Soma Kurtuluş İlkokulu'ndaki çocukların dileklerinin asılı olduğu dilek ağacı, Akbatı çalışanları ve AVYM ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gördü.

Akbatı AVYM'den Soma'ya
Akbatı AVYM yönetiminin AVYM ziyaretçileriyle işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği projede, herkes ağaçtan bir dilek alarak bir çocuğun hayalindeki hediyeyi aldı. Birbirinden renkli oyuncak ve kırtasiye malzemelerinden oluşan hediye paketleri Soma'ya gönderildi. 

178 Somalı çocuğa ulaştı
Akbatı AVYM dilek ağacından toplanan armağanlar toplamda 178 çocuğa ulaştı. Ziyaretçileriyle ortaklaşa böylesine anlamlı bir heyecanı paylaşmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Akbatı AVYM yeni yılda çocukların dileklerini gerçekleştirmenin heyecanını yaşadı ve ziyaretçilerine de katkılarından dolayı teşekkür etti.