Akbatı'nın üçüncü yıl hediyesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi açılışının üçüncü yılını Kenan Doğulu konseri ile kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlik 6 Eylül Cumartesi günü saat 21.00'da gerçekleşecek

Akbatı'nın üçüncü yıl hediyesi

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi açılışının üçüncü yılını Kenan Doğulu konseri ile kutlamaya hazırlanıyor.  6 Eylül Cumartesi saat 21:00’de Festival Park’ta gerçekleşecek olan konserde Kenan Doğulu dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirecek. 

Hayranlarının heyecanla beklediği konserde Kenan Doğulu yüksek enerjisiyle en sevilen şarkılarıyla Akbatı misafirlerini coşturacak.  Yıl boyu renkli etkinliklere ev sahipliği yapan, ulusal ve uluslararası çok sayıda ödülü olan Akbatı, bugüne kadar gerçekleştirdiği çok özel konserlere bir yenisini daha ekleyerek Kenan Doğulu konseriyle ziyaretçilerine muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Akbatı kutlamalarında herkese göre eğlence var
Akbatı, üçüncü yıl kutlamalarına katılanlara, gün boyunca gerçekleştirilecek sürprizlerle festival havası yaşatacak.  Çocuklar için  eğlenceli atölye çalışmalarının yanı sıra Lezzet Platformu'nda “özel kutlama lezzetleri atölyesi” düzenlenecek.

Akbatı’daki yıldönümü kutlamalarına katılanlar ayrıca 14 Eylül’e kadar devam eden Kids’ Dino Dig sergisini de ücretsiz olarak gezme fırsatı bulacak.  Dünyaca ünlü Kids’ Dino Dig dinozor sergisine katılan çocuklar etkinlik sonunda Dinozor Uzmanı sertifikası alacak.