Akbatı, TEB İstanbul Cup sponsoru

Akbatı, yılın en büyük tenis turnuvası olan TEB BNP Paribas İstanbul Cup’a sponsor oldu.

Akbatı, TEB İstanbul Cup sponsoru

Yaz boyunca ziyaretçilerine farklı etkinlikler sunan Akbatı Alışveriş Merkezi, son olarak yılın en büyük tenis turnuvası TEB PNP Paribas İstanbul Cup'un sponsorluğunu üstlendi.

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi (AVYM) 13-20 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek turnuva için ziyaretçilerine sürprizler hazırladı.

Akbatı ziyaretçileri turnuva süresi boyunca hem alışveriş yaparak hem de sosyal medyada Akbatı sayfalarındaki paylaşımlarıyla  İstanbul Cup maç bileti kazanma şansına sahip olacak. Sosyal medya üzerinden bilet kazanmak için Facebook ve Twitter’da  Akbatı AVYM'de check-in yaparak bunu #akbatiylaistanbulcuptayim etiketi ile paylaşmak yeterli olacak.  Tenis severler için Akbatı’dan turnuva alanına gün boyunca ücretsiz servis hizmeti de sunuluyor.

Türkiye Tenis Federasyonu’nun (TTF) katkılarıyla düzenlenecek TEB BNP Paribas İstanbul Cup, tenis dünyasının ünlü isimlerine ev sahipliği yapıyor.  Caroline Wozniacki, Francesca Schiavone Roberta Vinci, Roberta Vinci, Andrea Petkovic, Belinda Bencic, Elina Svitolina gibi deneyimli isimlerin katıldığı turnuvada Türkiye’yi Çağla Büyükakçay, Pemra Özgen, Başak Eraydın, İpek Soylu ve Melis Sezer temsil ediyor. Turnuvada 19 Temmuz’daki yarı finalin ardından 20 Temmuz’da final maçları oynanacak.