Akçansa SAP’den iki ödül birden kazandı

Akçansa, 18. kez düzenlenen SAP kalite ödülleri 2013 kapsamında iki ödül birden kazandı

Akçansa SAP’den iki ödül birden kazandı

24 Eylül 2013 / emlakwebtv
İş ve teknoloji dünyasının en önemli ödülleri arasında yer alan SAP Kalite Ödülleri’nde Akçansa rüzgarı esti. Akçansa, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde 20 Eylül Cuma günü gerçekleşen ödül töreninde, Bulut Bilişim ve Orta Uygulama kategorilerinde iki ödül birden kazanmanın gururunu yaşadı.

Bulut Bilişim kategorisinde ‘Mozaik’ uygulamasıyla birincilik, Orta Uygulama kategorisinde ise ‘Satın Alma’ projesiyle ikincilik ödülüne layık görülen Akçansa, çimento ve hazır beton sektöründe SAP Kalite ödüllerine layık görülen tek şirket olma unvanını elde etti.

Akçansa, sektördeki başarısını bir kez daha tescilledi
Mozaik uygulamasıyla birinci olan ve altın madalyaya hak kazanan Akçansa, sektördeki başarısını bir kez daha tescilledi. Mozaik uygulamasıyla kazanılan ödülü Akçansa adına alan İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Timur, iş yaşamını kolaylaştıran ve çalışanların tüm bilgilere hızlıca ulaşabilecekleri Mozaik sistemini hayata geçirmekten memnuniyet duyduğunu belirterek, “Mozaik uygulamasında çalışanlarımız, kişisel hedeflerine ve şirket hedeflerine erişip, performans süreçlerini takip edebilirken, eğitim ve gelişimlerini planlayabiliyor. SAP SuccessFactors bulut teknolojisinin gücüyle Akçansa’nın İnsan kaynakları bilgi teknolojisinin altyapısını geleceğe taşıdığı için, bizi bu teknolojiyle donatan SAP’ye ve projede emeği geçen Akçansa ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Akçansa’ya İkincilik Ödülü kazandıran Satın Alma projesiyle bütün fabrika ve hazır beton tesislerinde satın alma talebi yaratma süreci, tek bir sistemden daha kısa sürede takip edilebilir hale geldi.