Akfen GYO 2012 Faaliyet Raporu’na 4 ödül

Akfen GYO 2012 Faaliyet Raporu bu yıl 27.si organize edilen ARC Awards yarışmasında “Best of Turkey” dahil olmak üzere toplam 4 ödül kazandı

Akfen GYO 2012 Faaliyet Raporu’na 4 ödül

13 Ağustos 2013 / emlakwebtv
“Akfen GYO’nun kapıları yeni başarılara açılıyor!” temasıyla hazırlanan Akfen GYO 2012 Faaliyet Raporu, 34 ülkeden 2 bin 260 başvurunun yapıldığı, dünya çapında kurumsal yıllık faaliyet raporlarının değerlendirildiği ARC Awards yarışmasında 4 ödül birden aldı.

Türkiye’nin en iyi faaliyet raporu Akfen GYO’nun
Kamu kurumları, özel şirketler, sivil toplum örgütleri ve derneklerin katıldığı uluslararası yarışmada Akfen GYO, özgün konsepti ve tasarımıyla “Türkiye’nin En İyi Faaliyet Raporu” ödülünü kazandı.

“En İyi Kapak Tasarımı”nda ALTIN Ödül
Şehir otelciliği konseptine odaklanan Akfen GYO, yarışmanın “En İyi Kapak Tasarımı” kategorisinde de otel odalarının kapılarını açan kart şeklindeki anahtar tasarımıyla “ALTIN” ödülü kazandı. Kapağında kart şeklinde anahtar modeli kullanılan rapor, bir otel odası kapısı görüntüsünde tasarlandı. Raporun kapağına küçük bir cep açılarak özel olarak tasarlanan kapı kartı görüntüsünde, içinde raporun dijital kopyası bulunan USB bellek yerleştirildi.

Akfen GYO’nun “Akfen GYO’nun kapıları yeni başarılara açılıyor!” temasıyla hazırladığı 2012 Faaliyet Raporu “En İyi Rapor İçi Tasarım” kategorisinde “BRONZ” ödüle layık görülürken “Geleneksel Faaliyet Raporları” kategorisinde ise “Onur Ödülü” almaya hak kazandı.

Firma Bilgisi: Akfen