Akfen GYO Avrupa iş ödülleri’nde ulusal şampiyon seçildi

Akfen GYO, Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden “Avrupa İş Ödülleri”nde, ülkemizi uluslararası arenada temsil etme hakkı kazandı

Akfen GYO Avrupa iş ödülleri’nde ulusal şampiyon seçildi

22 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Türkiye’de hızla büyüyen şehir otelciliği konseptine odaklı ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Akfen GYO, 2013-2014 yılı Avrupa İş Ödülleri’nin ilk aşamasında ‘Ulusal Şampiyon’ seçildi. Akfen GYO yarışmanın ikinci aşaması olan Ruban d’Honneur (Onur Kurdelası) için yarışacak.

Ödüllerin kazananları, Nisan 2014’te belirlenecek
Alanında yenilikler üretebilen ve ticari başarı göstermiş, sosyal sorumluluk bilinciyle çevresine katkı sağlayan kuruluşları desteklemeyi amaç edinen ödüllerin kazananları, Nisan 2014’te belirlenecek. Yarışmada, katılımcı kuruluşların inovasyon, iş mükemmeliyeti ve sürdürülebilir başarı kriterleri göz önünde bulundurulacak. Politikacılar, akademisyenler, medya ve iş çevreleri tarafından kazananların belirleneceği ödüllerde halk oyu da belirleyici olacak.

Tural: “Avrupa İş Ödülleri gibi ödüller bizi teşvik ediyor, kararlılığımızı artırıyor”
Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural gelen başarı ile ilgili olarak “Avrupa’nın en iyilerinin yer aldığı böyle büyük bir organizasyonda Türkiye’yi temsil etmekten gurur duyuyoruz. Türkiye’nin şehir otelciliğinde ilk ve tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olarak iş modelimizi ve yatırımlarımızı her zaman yüksek standartta tutuyoruz. Avrupa İş Ödülleri gibi ödüller bizi bu anlamda teşvik ediyor, kararlılığımızı artırıyor” şeklinde konuştu.

Firma Bilgisi: Akfen