Akfen Loft İncek Ankara ödeme planı!

Akfen İnşaat imzasıyla Ankara’da yükselen Loft İncek projesinin kampanyalı ödeme planı haberimizin detayında…

Akfen Loft İncek Ankara ödeme planı!

Ankara Gölbaşı’nın İncek bölgesinde Akfen İnşaat tarafından hayata geçirilen Loft İncek, Tabanlıoğlu Mimarlık imzası taşıyor. 2016 yılı içerisinde yaşamın başlaması beklenen proje, Mogan Gölü manzarasına hakim bir noktada yükseliyor.

Toplam 108 bin metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Loft İncek Ankara; Teras Evleri, Ankara Evleri ve Yüksek Evler olmak üzere üç ayrı bölüme ayrılıyor. Projenin bahçeleri ve terasları ile tüm konutlar gün ışığından ve manzaradan optimum derece yararlanabiliyor.

1.199 adet daireden meydana gelen Ankara Loft İncek projesindeki Yüksek Evler bölümünde 20 ve 30 katlı 6 adet yüksek blok; Ankara Evleri bölümünde 4 ila 7 katlı 11 adet blok; Teras Evler bölümünde ise 6 ila 9 katlı 7 adet blok bulunuyor.

Akfen Loft İncek Ankara ödeme planına göre; daire tutarının yüzde 15’lik kısmı peşinat olarak hemen veriliyor. Yüzde 30’luk kısmı 6 ve 12. aylarda ara ödeme olarak ödeniyor. Geriye kalan yüzde 55’lik tutar için ise taksit seçeneği sunuluyor. 

Blokların alt kısmı alışveriş ve yaşam merkezi olarak dizayn edilen Akfen Loft İncek Ankara projesinde 44 adet adet ticari birime yer veriliyor. Projenin ayrıcalıkları içerisinde; oyun parkı, hobi atölyesi, organik Pazar, gözlem evi, sinema salonu, parti evi, yürüyüş yolu, fitness merkezi, bahçeler, alışveriş kanyonu, kapalı yüzme havuzu, spor sahaları ve Pony Club mevcut.

 

Firma Bilgisi: Akfen Inşaat
Proje Bilgisi: Incek Loft