AKG Gaz Beton BATIMAT Paris'te!

AKG Gaz Beton, 2-6 Kasım tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek olan BATIMAT Paris 2015-International Building Exhibition'a katılacak

AKG Gaz Beton BATIMAT Paris'te!

AKG Gaz Beton BATIMAT Paris 2015'e katılıyor. 2-6 Kasım tarihleri arasında Paris'te düzenlenecek olan BATIMAT Paris 2015-International Building Exhibition'a katılacak olan AKG Gaz Beton, Fuar Teknik Gezisi de düzenleyecek.

AKG Gazbeton BATIMAT 2015’te de; blok ve donatılı ürün grupları, Yeni Nesil Isı Yalıtım Plağı Minepor ve tamamlayıcı ürünleriyle yer alacak. 

Bu sene INTERCLIMA ve IDEOBAIN fuarlarını da içine katarak, çok daha geniş bir kitleye hitap etmesi BATIMAT’ın önemini daha da artırıyor. 

AKG Gaz Beton neler yapıyor?
Blok ve donatılı ürün grupları, Yeni Nesil Isı Yalıtım Plağı Minepor ve tamamlayıcı ürünleriyle AKG Gazbeton İşletmeleri, Türkiye’deki yaygın satış ve dağıtım ağının yanı sıra  Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere yirmiden fazla ülkeye ihracat yapıyor. Yapı malzemesi sektöründe ilk CE işaretini 2005 yılında alan AKG, 2015 yılında da, Minepor Isı Yalıtım plağı ile Avrupa Teknik Değerlendirme Kurumu’nun ülkemizde görevlendirdiği kuruluş olan İTB tarafından  verilen ilk ETA belgesinin sahibi oldu. Yenilikçi ARGE anlayışı ile sektörün ilkleri arasında yer alan AKG, Entegre Yönetim Sistemi kapsamında OHSAS 18001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 14001 çevre yönetim sistemlerini uyguluyor. Çevreye, çalışana ve insana verdiği saygıyla yapı malzemesi sektörünün lider kurumu olan AKG Gazbeton,1.632.000 metreküp üretim kapasitesiyle, başta Ege Bölgesi olmak üzere, Türkiye ekonomisine önemli katkı sağlıyor. 

Firma Bilgisi: Akg Gaz Beton