Akiş GYO ve Akbatı AVYM'ye ödül yağdı

Akiş GYO,Hermes Creative Awards'tan "Yaşam Akademisi" projesi ile 4 ödül birden kazandı

Akiş GYO ve Akbatı AVYM'ye ödül yağdı

Akiş GYO ve Akbatı AVYM; Hermes Creative Awards'tan 15 ödül aldı. Türkiye'de ilk kez halkı bilinçlendirmek ve toplum gelişimine katkı sunmak amacı ile kurulan Yaşam Akademisi ödül töreninde 2 Platin, 2 de altın ödüle layık görüldü. 

Akiş GYO'ya ödül yağdı
Kurduğu Yaşam Akademisi ile Türkiye'de ilk kez, sağlık, kişisel gelişim, doğal beslenme, doğal güzellik, evcil hayvan bakımı, kahkaha yogası, bebek bakımı, çocuk gelişimi, astroloji ve finans gibi konularda söyleşi gerçekleştiren ve toplum gelişimine katkı sunan ilk gayrimenkul firması olarak öne çıkan Akiş GYO, uluslararası alanda yeni ödüller kazandı. Yaşam Akademisi projesi. Hermes Creative Awards bünyesinde 2 platin 2 de Altın kategori ödülünü almaya hak kazandı.

Akbatı AVYM'ye 11 ödül
Akiş GYO'nun yatırım Akbatı AVYM de Hello Kitty ve Akbatı Sosyal Medya projeleriyle 2, Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu, Akbatı Facebook Oz Büyücüsü Çocuk Tiyatrosu, Akbatı Facebook, Bayrak Sizsiniz, Anneyim: Çocuğumun Gelişimi İçin Her Şeyi Yaparım, Yeni Yıl Kitapçığı, Anneler Her Gün Öğrenir, Her Şeyi Öğretir projeleriyle de 6 ödül kazandı. Akiş GYO ayrıca Okuma Günü Etkinlikleri, Bahar Dönemi Door Hanger, 4. Yıl Dönümü Kitapçığı projeleriyle de 3 onur ödülü almaya hak kazandı. 

Firma Bilgisi: Akiş Gyo