Akkent Konutları 4 projesi!

Ankara’da yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayan Akkent Konutları 4 projesinde satışlar devam ediyor

Akkent Konutları 4 projesi!

Ünal Akpınar İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen Akkent Konutları 4’te kalan son dairelerin satışlar devam ediyor. Projenin diğer etapları olan Akkent Konutları 1, Akkent Konutları 2 ve Akkent Konutları 3’te ise satışlar tamamlandı.

Toplam 13 bin 299 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan Akkent Konutları 4, 13’er katlı 2 blokta 104 adet daire ile 12 adet ticari birimden meydana geliyor. Projedeki dairelerin tamamı 3+1 tipinde tasarlanıyor.

Kapalı inşaat alanına 17 bin 603 metrekarelik kısım ayrılan Akkent Konutları 4’te her bir daire için bir adet ve misafir için yeterli sayıda açık otopark alanı bulunuyor. Ayrıca blok giriş kapısı ile daire arasında görüntülü interkom sistemine de yer veriliyor.

Ankara Akkent Konutları 4 projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; 24 saat güvenlik sistemi, site ana girişinde güvenlik hizmeti, açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, oyun alanları ve basketbol sahası, spor alanları, özel peyzaj düzenlemesi ve çevre duvarı ve çevre aydınlatması mevcut.

Anahtar teslimlerinin hemen yapıldığı Akkent Konutları 4 Ankara’da dairelerin büyüklüğü 136 metrekare. Projeden daire satın almak için peşin ya da banka kredili ödeme yapılabiliyor. Bunun yanı sıra firma bünyesinde hazırlanan farklı ödeme kampanyalarından da yararlanılabiliyor.

Akkent Konutları 4 projesi; Batıkent Metro Durağı’na 7 dakika, Batı Merkezi Metro Durağı’na 6 dakika, Botanik Metro Durağı’na 7 dakika, Aile Sağlığı Merkezi’ne 3 dakika, Bilgi Hastanesi’ne 12 dakika, İstanbul Yolu’na 8 dakika, İstanbul Samsun Otoyolu’na 3 dakika, Ostim Yolu’na 8 dakika, Esenboğa Havalimanına’na 23 dakika ve Kızılay merkeze 20 dakika uzaklıkta.

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: Akkent Konutları 4