Akkent Paradise Gardens'in reklam yüzü kim oldu?

Ankara'nın en planlı ve köklü yerleşim bölgelerinden biri olan Batıkent Kardelen'de hayata geçirilen Akkent Paradise Gardens projesi reklam yüzü olarak Doğa Rutkay ve Rutkay Aziz'i seçti

Akkent Paradise Gardens'in reklam yüzü kim oldu?

Ünal Akpınar İnşaat tarafından, Ankara'nın en planlı yerleşim yerlerinden biri olarak bilinen Batıkent Kardelen'de hayata geçirilen Akkent Paradise Gardens projesinin reklam yüzü Doğa Rutkay ve Rutkay Aziz oldu. Türkiye'nin en sevilen ve güven duyulan iki sanatçının rol aldığı ikili reklam projesinin sloganı "Doğa Seçimini Yaptı" oldu. Remark İletişim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen Akkent Paradise Gardens projesi ünlü sanatçılardan da tam not aldı. 

Rutkay Aziz: "Marka güveni çok önemli"
Konut projesinde markanın sunduğu güvenin büyük önem taşıdığını belirten Rutkay Aziz, Türkiye'de yarım asırdır faaliyet gösteren Ünal Akpınar İnşaat imzasının "Akkent Paradise Gardens"a değer kattığını belirtti. 

Akkent Paradise Gardens'in reklam yüzü kim oldu?

Doğa Rutkay'ın ev alma hedefi
Reklam filmi çalışmasının ardından Akkent Paradise Gardens projesi hakkında satış ekibi ve Akpınar İnşaat Genel Müdürü Birol Akpınar'dan bilgi alan Doğa Rutkay:

"‘İstanbul’da bu ölçekte bir konut projesine rastlamadım. Gerek peyzajı, daha da önemlisi sunduğu sosyal donatıları ile çok farklı. Üstelik sunulan bunca olanak için ek ücret talebi de yok. Aile kurmak, çocuk büyütmek için çok doğru bir yer’ dedi. 

Akkent Paradise Gardens'in reklam yüzü kim oldu?

Talihli anahtarını Doğa Rutkay'dan alacak
Proje lansmanında bir de sürpriz hediye hazırlığı yapan Ünal Akpınak İnşaat, 10 Eylül 2015 ile 15 Ocak 2016 tarihleri arasında Akkent Paradise Gardens'tan ev alanlar arasından bir kişiye 2015 model Mercedes Benz B180 CDI  otomobil hediye edecek. 23 Ocak 2016'da yapılacak çekilişle belirlenen talihliye anahtarı, Doğa Rutkay Kamal tarafından 1 Mart 2016 Salı günü verilecek. 

Firma Bilgisi: Ünal Akpınak Inşaat
Proje Bilgisi: Akkent Paradise Gardens