Akkent Twins Trade Ankara'da yükseliyor

Ünal Akpınar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Akkent Twins Trade Ankara'da yükseliyor

Akkent Twins Trade Ankara'da yükseliyor

Ünal Akpınar İnşaat imzası ile hayata geçirilen Akkent Twins Trade Ankara'da yükseliyor. Ankaralı yatırımcılardan büyük ilgi gören Akkent Twins Trade projesinde 1+1 daire ve dükkanların satışları başladı.

Toplamda 300 adet 1+1 daire ve 110 adet çarşı dükkanının yer aldığı proje Ankara Batıkent'te yükseliyor. Farklı büyüklüklerde dışa dönük tasarlanan Akkent Twins Trade projesinde cafe, restoran, eczane, beyaz eşya, banka, spor salonu gibi aktivite alanları bulunuyor. 

Ankara Akkent Twins Trade projesi metro durağına 2 kilometrelik mesafede yükseliyor. projede açık ve kapalı otopark alanı bulunuyor. Projenin 12 bin 500 metrekaresi ticari alanlar için ayrılırken, 20 bin metrekaresi ise home-ofis alanı olarak ayrılıyor. 

Akkent Twins Trade Ankara'da yükseliyor

1+1 dairelere yatırım yapan kazanıyor

Proje ile ilgili görüşlerini bildiren Ünal Akpınar A.Ş. Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre; 1+1 tipi konutların yatırım aracı olarak büyük değer taşıdığını ve gelecek dönemdeki satışlarda önemli bir değer artışı olacağını vurguladı. Aktüre, 1+1 daireler yatırım yapanların ise verilen parayı kısa sürede geri aldıklarını belirtti. 

Aktüre sözlerine şöyle devam etti; ''1+1 d­aireler, konut olarak tercih edildiği gi­bi home-ofis olarak da kullanılmakta. Me­trekaresi büyük olan daire tiplerine gör­e daha hızlı kiraya verilebiliyor. Alanı­ büyük olan konut tiplerine göre çok dah­a az aidat (metrekareye göre aidat hesap­lanan durumlarda) çok daha az enerji tük­etimi gibi düşük giderlere sahip olması ­nedeniyle ekonomik bir yaşam sunuyor" dedi. 

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: akkent twins trade