Akkent Twins Trade'de satışlar başladı

Ünal Akpınar İnşaat, Ankara'da hayata geçirdiği Akkent Twins Trade projesinde satışların başladığını duyurdu

Akkent Twins Trade'de satışlar başladı

Ünal Akpınar İnaat imzasıyla Ankara Batıkent'te hayata geçirilen Akkent Twins Trade projesinde 1+1 dairelerin ve dükkanların satışlarına başlandı. Ankaralı yatırımcıdan büyük ilgi gören Akkent Twins Trade'de toplam 300 adet 1+1 daire seçeneği ve 110 adet de çarşı dükkanı bulunuyor. 

Akkent Twins Trade'de 1+1 tip daireler
1+1 tip konutların yatırım aracı olarak büyük bir değer taşıdığını ve gelecek dönemdeki satışlarda önemli bir değer artışına sahne olacağını vurgulayan Ünal Akpınar A.Ş. Gayrimenkul Koordinatörü Haluk Aktüre konut projelerinde bu tip dairelerin büyük ilgi gördünüğü söyledi. Aktüre, 1+1 tipi dairelere yatırım yapanların kısa sürede verilen parayı geri aldığını belirterek:

"1+1 d­aireler, konut olarak tercih edildiği gi­bi home-ofis olarak da kullanılmakta. Me­trekaresi büyük olan daire tiplerine gör­e daha hızlı kiraya verilebiliyor. Alanı­ büyük olan konut tiplerine göre çok dah­a az aidat (metrekareye göre aidat hesap­lanan durumlarda) çok daha az enerji tük­etimi gibi düşük giderlere sahip olması ­nedeniyle ekonomik bir yaşam sunuyor" dedi. 

 

Akkent Twins Trade'de satışlar başladı

 

Akkent Twins Trade projesi
Değişik büyüklüklerde dışa dönük olarak tasarlanan Akkent Twins Trade, cafe, restoran, ecazane, beyaz eşya, banka, spor salonu gibi aktivitelere uygun dükkan seçenekleriyle de dikkat çekiyor Proje metro durağına 2 kilometrelik bir mesafede konumlanıyor ve açık-kapalı otopark imkanı içeriyor. Projenin 12.500 m2’si ticari alan ­ve 20.000 m2’si home ofis alanı olarak ayrıldı.

Firma Bilgisi: Ünal Akpınar Inşaat
Proje Bilgisi: akkent twins trade