Akman Holding'ten Kanada'ya dev proje: The Kennedy Condominiums

Akman Holding'in Kanada'daki yatırımı SAMM Developments, Toronto'nun en büyük inşaat projesi olan The Kennedy Condominiums'u hayata geçirecek

Akman Holding'ten Kanada'ya dev proje: The Kennedy Condominiums

Akman Holding'in  Kanada'daki yatırımı SAMM Developments, Toronto'nun en büyük inşaat projesi olan The Kennedy Condominiums'u hayata geçirecek. 

600 milyon dolarlık yatırım 

4 blokta 1.320 daire, otel ve iş merkezinden oluşan proje Kanada'da satışa çıkan ve büyük ilgi gören proje Türkiye'den yatırımcılar için de fırsatlar sunuyor. The Kennedy Condominiums'da Türkiye'den müşterilere yönelik satışlar önümüzdeki Eylül ayında başlayacak. 600 milyon dolarlık yatırımı kapsayan The Kennedy Condominiums adını taşıyan proje için Kanada'nın en büyük ve tanınmış danışmanlarından oluşan bir ekip kuruldu. 

Birinci binanın satışı tamamlandı

Konum olarak Toronto'da çok merkezli bir bölgede bulunan proje 4 bloktan meydana geliyor. Projenin tamamında 1.320 adet daire olacak. The Kennedy Condominiums adını taşıyan projede 370 dairenin bulunduğu birinci binanın satışı tamamlandı. Oldukça fazla bir talebin olduğu projede talebi karşılamak için yatırımcılar ikinci etap satışlarına yönlendirildi. 

Projeyle ilgili bilgi veren Akman Holding ve SAMM Developments Yönetim Kurulu Başkanı Ali Akman, Türkiye’den yatırımcılar için lansmana özel avantajlı fiyatlar sunulacağını belirterek, “Yabancılar mortgage kredisini yüzde 65 alabiliyor. Yüzde 35’ini ise peşin veriyorlar. Ayrıca kira garantisi verilebiliyor. Aylık 1.400 dolar kira getirisi bulunuyor” dedi.

Firma Bilgisi: akman holding
Proje Bilgisi: the kennedy condominiums