Akplaza’dan ofis tavan yüksekliği farkı

50 bin metrekarelik inşaat alanına konumlandırılan Ak Plaza Piyalepaşa İş Merkezi, 4 metre ofis yüksekliği ile ofis anlayışına yeni soluk getiriyor

Akplaza’dan ofis tavan yüksekliği farkı

04 Şubat 2014 / emlakwebtv
Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile iş dünyasının merkezi olacak Akplaza Piyalepaşa İş Merkezi, akıllı bina sistemleri ile kiracılarına bir ofisten çok daha fazlasını sunuyor. Yüksek memnuniyet hedeflenerek her türlü detayın düşünüldüğü plazada ferah ve aydınlık çalışma alanları için tavan yükseklikleri 4 metreden oluşuyor.

Ak Plaza ofislere yeni bir boyut kazandırıyor
Yüksek tavanı ile aydınlık bir çalışma ortamı sunan plaza, doğal günışığından faydalanmayı sağlayan açılabilir camları ile fark yaratıyor. Ayrıca, güneş ışığını alan cephelerde ısınma ve parlamayı engelleyen güneş kırıcı elemanları, yağmur sularının depolanması ve sonrasında kullanım suyu olarak geri dönüştürülmesini sağlayan sistemleri ile de ofislere yeni bir boyut kazandırıyor.

Akplaza' da aynı zamanda cephe temizliği için vinç maliyeti gerektirmeyen kedi yolları, ziyaretçileri bina içinde takip edebilen akıllı güvenlik sistemi, taze havayı iklimlendirme alt yapısı, her katta sigara içenler için kat bahçeleri, arşiv, depolama alanları, jeneratör ve kriz merkezi de bulunuyor.

Firma Bilgisi: Tav