AKS Focus İstanbul daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor!

AKS Grup imzasıyla Beylikdüzü’nde yükselen AKS Focus İstanbul’dan daire satın alanlara yüzde 25 prim garantisi firma tarafından veriliyor

AKS Focus İstanbul daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor!

İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilen AKS Focus İstanbul, AKS Grup tarafından inşa ediliyor. Yaklaşık 24 ay sonra teslimlerinin başlaması beklenen proje için firma tarafından yüzde 25 prim garantisi veriliyor.

Beylikdüzü Fabrikalar Caddesi üzerinde hayat bulan AKS Focus Beylikdüzü, toplam 272 adet daire ile 10 adet dükkandan meydana geliyor. 14 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan projede 5 adet bloğa yer veriliyor.

Blokları 8’er katlı olarak tasarlanan Beylikdüzü AKS Focus projesinin 10 bin 500 metrekarelik bölümü peyzaj ve yeşil alana, 4 bin metrekarelik bölümü ise bina oturum alanına ayrılıyor. Projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler bulunuyor.

24 Şubat 2016 tarihinde lansmanı yapılacak olan AKS Focus İstanbul’da şu an ön satışlar yapılıyor. Projenin lansman öncesi daire fiyatları 250 bin TL’den başlıyor. Ödeme kampanyasına göre, 24 aya kadar vade farksız taksit yapılıyor.

Beylikdüzü Focus İstanbul projesinde 1+1 dairelerin alanı 70 metrekare ila 90 metrekare arasında, 2+1 dairelerin alanı 95 metrekare ila 115 metrekare arasında ve 3+1 dairelerin alanı ise 150 metrekare.

Metrobüs durağına 1 kilometrelik mesafede bulunan AKS Focus İstanbul projesinin ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortu, fitness center ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Aynı zamanda AKS Beylikdüzü Focus projesinde; keyifli ve enerjik vakitler için yürüyüş parkurları, basketbol oyun sahası, kafeteryalar, havadan ısıtma ve soğutma sistemleri, ticari alanlar, daire içi materyalleri seçebilme imkanı, kapalı otopark alanı ve mescid mevcut.

Firma Bilgisi: Aks Grup
Proje Bilgisi: AKS Focus İstanbul