AKS Focus Projesi!

AKS Focus projesi, AKS Grup tarafından İstanbul Beykent'te hayat buluyor. AKS Grup'un İstanbul'daki en büyük konut projesi olan AKS Focus, Eski Gülsan Fabrikası'nın bulunduğu alanda inşa edilecek

AKS Focus Projesi!

AKS Focus projesi, AKS Grup tarafından İstanbul Beykent'te hayat buluyor. AKS Grup'un İstanbul'daki en büyük konut projesi olan AKS Focus, Eski Gülsan Fabrikası'nın bulunduğu alanda inşa edilecek. Yatırımcısına yüzde 25 prim garantisi sunan proje metrobüse 1 kilometre mesafede yer alıyor. 

Türkiye'de ilk kezi doğalgaz ve benzeri bir enerji kullanılmadan hava ile ısıtma ve soğutma sağlanacak olan AKS Focus projesinin 10 bin 500 metrekaresi yeşil alanlar için ayrıldı. 

14 bin 500 metrekare alan üzerinde yayılan AKS Focus Beykent projesi 8 katlı 5 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde alanları 95 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen toplam 272 adet daireden meydana gelen AKS Focus projesinin Şubat 2018'de teslim edilmesi planlanıyor. 

 

AKS Focus Projesi!

 

Daire sahibi olmak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği AKS Focus'ta firma bünyesinde de yüzde 40 peşinat ile 24 ay vade fırsatı sunuluyor. AKS Focus fiyatları ise 275 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Proje tamamlandığında kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 TL'den başlaması bekleniyor. AKS Focus projesinin lansmanı ise 24 Şubat 2016 tarihinde yapılacak. 

AKS Focus projesinin daire sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, deniz manzarası, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve mescit bulunuyor. Projenin dairelerinde ise balkon, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma gibi özellikler yer alıyor. 

"AKS Focus Projesi!" Başlıklı Haberin Galerisi

AKS Focus Projesi!

AKS Focus Projesi!

AKS Focus Projesi!

AKS Focus Projesi!

Firma Bilgisi: Aks Grup
Proje Bilgisi: AKS Focus