Aksa Jeneratör dünya liderlerine enerji sağladı

Dünya liderlerini 15-16 Kasım tarihleri arasında Antalya'da buluşturan G20 Zirvesi'nin enerji ihtiyacı Aksa Jeneratör ile sağlandı. Aksa, dev zirveye, 16 farklı noktada 60 adet jeneratör ve süper sessiz mobil jeneratörle hizmet verdi

Aksa Jeneratör dünya liderlerine enerji sağladı

15-16 Kasım tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen G20 Zirvesi'nin enerji ihtiyacı Aksa Jeneratör tarafından karşılandı. Dünanın en önemli 19 ekonomisini ağırlayan zirvede, küresle ekonomik sorunların dışında terör, Suriye sorunu ve mülteci krizi gibi konular ele alınırken, Aksa Jeneratör görüşmelerin kesintisiz biçimde yürütülmesine büyük katkı sundu. Aksa, zirvenin toplamında 15 MW güç ile enerji desteği sağladı.

G20'nin gizli kahramanı: Aksa Jeneratör
G20 toplantıları ve Aksa Jeneratörün sunduğu hizmet hakkında değerlendirmelerde bulunan Aksa Jeneratör Kiralama Genel müdürü Murat Dönmez, Aksa Jeneratör Kiralama olarak bu büyük organizasyona destek vermekten ötürü gurur duyduklarını söyledi. Zirvenin ana elektriğinin Aksa Jeneratör tarafından sağlandığını ve bu büyük organizasyon kapsamında Antalya Belek Bölgesi'nin 16 ayrı noktasına 60 adet jeneratör ve süper sessiz mobil jeneratör kiralaması yaptıklarını söyeyen Dönmez:

"15 kişilik bir ekiple bu önemli organizasyona hazırlanarak G20 liderler zirvesi toplantı salonu,  basın  merkezleri, canlı yayın bölgelerinin yanı sıra güvenlik ve irtibat çadırlarına kesintisiz ana enerji sağladık..:" ifadelerini kullandı

 

Aksa Jeneratör dünya liderlerine enerji sağladı

 

Dönmez, Türkiye'deki büyük proje ve etkinliklere verdikleri desteği de sürdürdüklerini vurgulayarak, G20 Zirvesi'nde de aynı hassasiyetle çalışarak organizasyonun kusursuz biçimde atlatılmasına katkı sunduklarını da sözlerine ekledi.