Aksaray Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın emeklilere özel hayata geçirdiği Aksaray Merkez TOKİ emekli kura çekilişi yarın gerçekleşecek

Aksaray Merkez TOKİ emekli kuraları yarın çekilecek

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın emeklilere özel hayata geçirdiği Aksaray Merkez TOKİ emekli kura çekilişi yarın gerçekleşecek. 

Aksaray Merkez TOKİ emekli kuraları noter huzurunda 12 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 09:30'da başlamak üzere Aksaray Üniversitesi Konferans Salonu'nda çekilecek. 

2+1 nitelikli 300 adet konutun sahiplerini bulacağı TOKİ Aksaray Merkez emekli evleri kura çekilişi sonrasında hak sahiplerine konutlar, yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat bedelleri için 180 ay vade ve 240 ay vade ile taksitlendirilecek. 

Kurada asil olarak hak sahibi olamayanlar 17 Mayıs 2016 tarihinden itibaren başvuru bedellerini T.C. Ziraat Bankası A.Ş. yetkili şubelerinden geri alabilecekler. 

Konut belirleme kurası ile konutu belirlenen emekliler ise idare tarafından belirlenecek tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş.'nin Aksaray Şubesi'nde gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayacaklar. 

Yarın gerçekleşecek olan kura çekilişi sonrasında TOKİ Aksaray Merkez emekli evleri kura sonuçlarına emlakwebtv.com adresinde ulaşabilirsiniz. 

 

Firma Bilgisi: Toki