Aksaray'da yer alan İSKİ Binası bugün yıkılıyor!

Aksaray'da yer alan İSKİ Binası bugün yıkılıyor. Binadan kalan arsa yeşil alana çevrilip, park olarak halka hizmet verecek

Aksaray'da yer alan İSKİ Binası bugün yıkılıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, AK Parti 3 Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Bu ziyarete Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bağcılar belediye başkanı Lokman Çağırıcı ve Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve 3. Bölge SKM Başkanı Abdurrahman Dursun hazır bulundu.Başkan Topbaş, Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki çalışmaları inceledi ve SKM üyeleri de geldi. 

Başkan Topbaş, Aksaray’da bulunan İSKİ binasının Çarşamba günü (bugün) yıkılacağı bilgisini verdi. Yer altı otoparkı ile yeşil alanın yapılacağı İSKİ binasının yeri halka açık olacak. Topbaş konuşmasında çok önemli bir çağrıda bulundu ve evinde engelli olan yurttaşlarımızın İSKİ’den yüzde 50 indirimli su kullanabileceğini hatırlattı. Bu uygulamayı bilmeyen vatandaşların müracaatlarını yapmalarını isteyen Topbaş, bu hizmetten istifade etmelerini istedi.

Aksaray İSKİ Binası nerede?
Aksaray İSKİ Binası Millet Caddesi'nde yer almakta olup, binadan kalan alan halka açık park olacak. Aksaray İSKİ Binası mavi renkli olup, bölgenin en dikkat çekici yapılarındandır. Aksaray İSKİ Binası'na Metro yeraltı geçidini kullanarak geçebilir ya da Marmaraya inen sokağa doğru yönebilirsiniz.