Aksoy Holding, Epique Island için hazır

Aksoy Holding, gayrimenkul sektörüne, Epique Island ile hızlı bir giriş yapmayı hedefliyor. Projenin lansmanı 21 Mart Pazartesi günü gerçekleşecek

Aksoy Holding, Epique Island için hazır

Aksoy Holding, konut sektöründeki ilk projesi Epique Island için hazırlıklarını tamamladı. Projenin, 21 Mart Pazartesi günü düzenlenecek bir toplantı ile kamuoyuna tanıtılacak. 

Epique Island lansmana çıkıyor
Bodrum'un popüler lokasyonlarından biri olan Tilkincik Koyu'nda "lüks" bir konsept ile inşa edilecek Epique Island, ada üzerinde yer alan 3 farklı tasarım ve 10 farklı tipte villadan oluşacak. Projede yer alan toplam 75 adet villanın her biri havuz, güneşlenme terasları, süs havuzu, otopark ve bahçe şöminesi gibi alanlardan oluşacak. 

Aksoy Holding, Epique Island için hazır

Epique Island villa tipleri
Epique İstanbul bünyesinde yer alacak villa tiplerinden ilki Açık Teras Villalar olarak tanımlanıyor. Bu tipteki villalar 3 yatak odası ve yardımcı odasından oluşacak ve metrekare genişlikleri 469-510 metrekare arasında değişecek.

Aksoy Holding, Epique Island için hazır

İkinci tip villalar ise Avlu Villalar olacak. Bu villa tasarımında 4 yatak otakı+yardımcı odası bulunacak. Avlu Villaların genişlikleri 537 metrekareden başlayacak ve 580 metrekareye kadar değişim gösterebilecek.

Aksoy Holding, Epique Island için hazır

Lineer Villalar olarak tanımlanan üçüncü tipte ise 5 yatak odası ve bir yardımcı odasıyla birlikte toplam genişlik 680-706 metrekare arasında değişim gösterecek. 

Projedeki villalar araç yollarındaki konumlanmaya göre arkadan veya önden girişli olarak inşa edilecek. Konutlar 2 ya da 3 katlı olarak projelendirildi. 

Aksoy Holding, Epique Island için hazır

Epique Island lansmanı
Epique Island projesinin, 21 Mart 2016 tarihinde Epique Lounge'de gerçekleştirilecek olan lansman toplantısına Aksoy Holding CEO’su Batu Aksoy, Yönetim Kurulu üyesi Banu Aksoy ve Gayrimenkul Direktörü Aslı Yılmaz da katılacak. 

Firma Bilgisi: Aksoy Holding
Proje Bilgisi: Epique Island