Aktan Terrace fiyatları 1 milyon 850 bin TL'den başlıyor

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat imzası taşıyan Aktan Terrace fiyatları 1 milyon 850 bin TL'den başlıyor

Aktan Terrace fiyatları 1 milyon 850 bin TL'den başlıyor

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat imzası taşıyan Aktan Terrace fiyatları 1 milyon 850 bin TL'den başlıyor. Bağdat Caddesi ve çevresinde 5 projeyi hayata geçiren İnanlar İnşaat, Terrace markasına yenisini ekliyor. 

Kentsel dönüşüm kapsamında hayat bulan Suadiye Aktan Terrace projesi Suadiye'de konumlanıyor. 4+1 büyüklüğünde dairelerin yer aldığı Aktan Terrace projesi 13 katlı tek blokta 26 konuttan oluşuyor . 2 bin 250 metrekare alan üzerinde yükselen projede daire büyüklükleri 192 metrekare olarak tasarlanıyor. 

2017 yılı Ekim ayında teslim edilmesi planlanan Aktan Terrace projesinde daireler deniz ve Adalar manzarasına hakim. Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yükselen proje modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Projenin olanakları içerisinde ise adalar manzarası, güvenlik, kapalı otopark, kameralı güvenlik ve deniz manzarası bulunuyor. 

Firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunulan ve banka kredisine uygun olan Aktan Terrace fiyatları 1 milyon 850 bin TL'den başlayıp, 2 milyon 250 bin TL'ye kadar yükseliyor. Aktan Terrace projesi ile ilgili fiyat ve ödeme seçeneklerini satış ofisi ile iletişime geçerek öğrenebilirsini z. Zemin etüdü yapılmış olan Suadiye Aktan Terrace projesi deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçiriliyor. 

Firma Bilgisi: İnanlar İnşaat-Uranus İnşaat
Proje Bilgisi: Aktan Terrace