Aktan Terrace Suadiye teslimleri 2017 yılında!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Aktan Terrace Suadiye teslimleri 2017 yılında başlayacak

Aktan Terrace Suadiye teslimleri 2017 yılında!

İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Aktan Terrace Suadiye teslimleri 2017 yılında başlayacak. Terrace markasını Bağdat Caddesi'nde hayata geçiren İnanlar İnşaat, Bağdat Caddesi ve çevresinde 5 projeye imza attı. 

Kentsel dönüşüm kapsamında inşa edilen Aktan Terrace Suadiye, Bağdat Caddesi'ne yürüyüş mesafesinde yer alıyor. 13 katlı tek blokta 26 konuttan oluşan Aktan Terrace 2 bin 250 metrekarelik arsa alanı üzerinde kuruluyor. 

Dairelerin tamamının 4+1 tipinde tasarlandığı Aktan Terrace projesinde daire büyüklükleri ise 192 metrekare olarak tasarlandı. Geniş balkonlara sahip olan dairelerin bulunduğu projede ebeveyn banyosu, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma yer alıyor. 

Aktan Terrace Suadiye projesinin sakinlerine sunduğu sosyal alanlar içerisinde ise açık yüzme havuzu, adalar manzarası, fitness merkezi, güvenlik, kapalı otopark ve kameralı güvenlik mevcut. İnanlar İnşaat ve Uranus İnşaat güvencesi ile yükselen Aktan Terrace projesinde teslimleri 2017 yılında yapılması planlanıyor. 

Banka kredisine uygun olan Aktan Terrace Suadiye'de aynı zamanda firma bünyesinde uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Aktan Terrace fiyatları ise 1 milyon 850 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Proje ile ilgili detaylı bilgiler için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firma Bilgisi: İnanlar İnşaat-Uranus İnşaat
Proje Bilgisi: Aktan Terrace