Akvaryum İstanbul Turkuazoo fiyatları!

Akvaryum İstanbul Turkuazoo birbirinden farklı temalarıyla ziyaretçileri kendisine çekiyor

Akvaryum İstanbul Turkuazoo fiyatları!

Akvaryum İstanbul Turkuazoo birbirinden farklı temalarıyla ziyaretçileri kendisine çekiyor. Akvaryum'da 10 bini aşkın deniz canlısı bulunuyor.  

Vatozlar, nemolar, köpekbalıkları... Birbirinden farklı temalar işlenmiş, biri ana tank olmak üzere toplam 43 adet canlı sergi akvaryumunda, dünyanın dört bir yanındaki deniz ve okyanuslardan getirilen 10 bini aşkın deniz canlısını barındıran Turkazoo'da okyanuslar, denizler ve tatlı sular hakkında eğlenerek bilgi sahibi olurken, bu ortamları korumanın önemini gözlerinizle görüyor, yaşayarak hissediyorsunuz.

8 bin metre karelik bir alana kurulu akvaryumun 4,5 milyon litre su ile dolu ana tankının içinden geçen 80 metre uzunluğundaki Avrupa'nın en uzun akrilik sualtı tünellerinden biri olan tünel sayesinde, sanki balıklarla yüzüyormuş gibi bir gezinti imkânı sunan Turkuazoo'da ziyaretçiler; 270 derecelik su altı görüş açısına sahip panoramik gözlem salonu ile deniz canlılarını daha yakından izleme fırsatı da yakalıyorlar.

Türkiye'de bir ilk olarak faaliyete başlayan dev akvaryum Turkuazoo, yarattığı istihdam ve küçümsenmeyecek ziyaretçi sayısı ile bölge ekonomisine önemli katkılarda bulunuyor. Turkuazoo'da ziyaretçi rehberleri, su ürünleri mühendisleri, dalgıçlar, biologlar ve yönetim kadrosu olmak üzere 50'nin üzerinde kişi görev yapıyor.

Turkuazoo'yu ziyaret etmek için biletler akvaryumumuzun kapısındaki satış desklerimizden veya MyBilet üzerinden temin edilebilir. Tüm kredi kartları geçerlidir.

Akvaryum Fiyatları

0 - 3 Yaş: Ücretsiz

3+ - 16 Yaş: 25,00-TL

Öğrenci: 25,00-TL

Öğretmen: 25,00-TL

65 Yaş Üzeri: 25,00-TL

Engelli: 25,00-TL

Yetişkin: 34,00-TL

2 Çocuklu Aile Paketi: 100,00-TL (16 yaşına kadar çocuklu aileler için geçerlidir.)

Aile paketinde her ek çocuk için: 20,00-TL * (* 16 yaşa kadar)

NOT: Diğer indirimler ve kampanyalarla birleştirilemez.

Bilgi Broşürü: 3,50-TL

Akvaryum fiyatları aynı zamanda kredi kartları da geçerlidir.